فرمانده انتظامی استان ایلام عنوان کرد:

توقیف ۱۸۰ خودروی شوتی در استان ایلام

جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از به‌ کارگیری ۲ هزار نیروی پلیس در سراسر استان برای تامین امنیت انتخابات اخیر خبر داد.
کد خبر: ۱۴۴۸۳۰۷

به گزارش جام جم آنلاین ؛سرهنگ حسین نجفی اظهار کرد: یکی از مهمترین ماموریت‌های پلیس، رصد امنیتی در ایام انتخابات اخیر بود و در این راستا همه تلاش مأموران فراجا در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، ایجاد بستر امن برای حضور باشکوه مردم در این رویداد مهم سیاسی بود که خوشبختانه به بهترین شکل ممکن تحقق یافت.

وی با بیان اینکه در ایام انتخابات اخیر اقدامات انتظامی و امنیتی لازم برای جلوگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی در استان انجام شد، افزود: تخلفات انجام شده در این ایام در استان ایلام بسیار جزیی و محدود بود که با تذکر پلیس رفع شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام بیان کرد: در ایام انتخابات تمامی رفتارهای تبلیغاتی کاندیداها در بستر فضای مجازی از سوی پلیس استان مورد کنترل و رصد قرار گرفت.

سرهنگ نجفی یادآور شد: تمامی ستادهای انتخاباتی در ایام انتخابات اخیر در اشراف کامل پلیس قرار داشت و هرجا که تخلف جزیی صورت گرفت در پرونده درج و هرجا که نیاز بود ارجاع داده می شد.

وی با بیان اینکه در ایام انتخابات کوچکترین موضوع امنیتی در سطح استان مشاهده نشد، تاکید کرد: در این ایام از افراد با تجربه برای بحث تامین شعب اخذ رای استفاده شد و نزدیک به ۳۰۰ گشت پلیس نیز در محورهای مختلف استان مستقر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و آرام در استان اندیشیده شد و تمام تلاش مجموعه پلیس استان این بود که این انتخابات در سلامت کامل برگزار شود که به خوبی و بهترین شکل ممکن اجرایی شد.

آماده‌باش کامل پلیس ایلام در چهارشنبه سوری

جانشین فرمانده استان انتظامی ایلام گفت: تمام عوامل پلیس این استان در آیین چهارشنبه سوری آماده ‌باش کامل است و با هنجارشکنان برخورد جدی می‌کنند.

سرهنگ نجفی افزود: خانواده‌ها باید در روزهای پایانی سال نسبت به رفتار فرزندان خود نظارت دقیق داشته باشند زیرا که همکاری و تعامل خانواده‌ها با پلیس در کاهش حوادث نقش بسزایی دارد.

وی با بیان اینکه طی روزهای گذشته نزدیک به ۵۰ هزار مواد محترقه در استان کشف و ضبط شد، بیان کرد: ماموران پلیس به‌صورت محسوس و نامحسوس در آیین چهارشنبه‌سوری در مناطق مختلف استان حضور خواهند داشت و موارد تخلف رصد می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از والدین و بزرگترها خواست که بر رفتار جوانان و نوجوانان نظارت جدی داشته باشند، تا این آیین و سنت دیرینه بدون اتفاقات ناگوار به پایان برسد.

سرهنگ نجفی بیان کرد: والدین از نگهداری مواد محترقه، تهیه و ساخت وسایل آتش‌بازی دستی توسط فرزندان جلوگیری کنند، البته جلوگیری از حوادث تلخ چهارشنبه‌سوری بیش از هر چیزی نیازمند فرهنگسازی گسترده در جامعه است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها