تحلیل «جام‌جم» از پیامدهای عملیات غرورآفرین سپاه

عملیات ترکیبی ایران در منطقه

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: عمق دفاع استراتژیک ما دریای مدیترانه است و ما باید عمق استراتژیک خودمان را ۵ هزار کیلومتر افزایش دهیم.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: عمق دفاع استراتژیک ما دریای مدیترانه است و ما باید عمق استراتژیک خودمان را ۵ هزار کیلومتر افزایش دهیم.
کد خبر: ۱۴۴۸۱۲۵

به گزارش جام جم آنلاین، سردار سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در همایش روایت پیشرفت ۴۰ سالگی دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: مولفه‌های موفقیت این دانشگاه ترکیبی از ایمان و اخلاص و تبعیت از امام راحل بوده است.

وی افزود: بنیانگذاران سپاه اسلام ناب را می‌شناختند و ما تفکر اسلام ناب را تفکر حضرت امام و امام خامنه‌ای می‌شناسیم که این تفکر همان تفکر چهارده معصوم است.

سردار صفوی ادامه داد: علاوه بر این سپاه با علم و عقلانیت به پیش رفت و جنگ را هم با همین فرمول اداره کرد. اکثر فرماندهان جنگ یا دانشجو و یا فارغ التحصیل دانشگاه بودند. ما در تفکر و عقلانیت و طرح ریزی‌های عملیاتی بر دشمن تسلط داشتیم و از نقاط غیر قابل تصور به دشمن حمله می‌کردیم.

دستیار فرمانده کل قوا عنوان کرد: سپاه از مردم و در خدمت مردم است و این یکی از عوامل مهم پیشرفت سپاه بوده و سپاه تا آخر مردمی باقی خواهد ماند. علاوه بر این یکی دیگر از عوامل موفقیت سپاه استفاده از ظرفیت‌های کشور و فرامین حضرت امام بوده است.

وی تاکید کرد: ماموریت اول دانشگاه امام حسین (ع) مربوط به درون سپاه است و باید کادری را تربیت کند که اهل عمل و مردمدار باشند. علاوه بر این دانشگاه امام حسین (ع) باید به دولت و کشور کمک کند.

سرلشکر صفوی مطرح کرد: رهبر انقلاب در این ۳۴ سال جبهه مقاومت را قدرت بخشیدند و سردار سلیمانی هم ظرفیت‌های سپاه را در این راستا بکار گرفت و امروز شما شاهد هستید که چگونه یمنی‌ها آمریکایی‌ها را به ذلت کشیده‌اند.

دستیار فرمانده کل قوا تاکید کرد: ما چاره‌ای جز عمق بخشی به دفاع و امنیت کشور نداریم. عمق دفاع استراتژیک ما دریای مدیترانه است و ما باید عمق استراتژیک خودمان را ۵ هزار کیلومتر افزایش دهیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها