استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:

گردشگری بهانه ای برای حراج منابع طبیعی نشود

طی حکمی از سوی استاندار، خانم مختاری یوسف آباد به عنوان سرپرست امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد منصوب شد.
کد خبر: ۱۴۴۸۱۰۲

به گزارش جام جم آنلاین،معاون سیاسی امنیتی استانداری در مراسم معرفی مسئول حوزه بانوان استانداری با اشاره به نقشه دشمنان برای ضربه زدن به کانون خانواده گفت: زنان و مادران نقش مؤثری در مسائل تربیتی و اخلاقی در خانواده دارند.
جوادهاشمی افزود: در سال‌های اخیر موضوع جوانی جمعیت و فرزندآوری همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده که امور بانوان استانداری استان به جد پیگیر اعتبارات و برنامه‌های مربوط به فرزندآوری و جوانی جمعیت بود.
وی بیان کرد: موضوع دیگری که در دستور کار حوزه زنان استانداری قرار گرفت پیگیری برای پرداخت تسهیلات ازدواج بود و کار‌های خوبی نیز انجام گرفت.
هاشمی از واگذاری زمین به هزار و ۸۱۴ خانواده در طرح ماده ۴ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت اشاره و عنوان کرد: اجرایی و عملیاتی شدن مشوق‌های دولت برای ترویج فرزندآوری و جوانی جمعیت همکاری همه دستگاه‌ها را می‌طلبد.
معاون سیاسی امنیتی استانداری ضمن قدردانی از اقدامات سرپرست سابق دفتر امور زنان و خانواده مشکلات خانوادگی را علت اصلی عدم پذیرش مسئولیت امور بانوان برای مدیرکل سابق دانست و بیان کرد: آسیب‌های حوزه زنان شناسایی و از طریق ارتباط با جامعه فرهنگی و قرآنی و همچنین خیرین رفع شود.
سرپرست سابق امور بانوان و خانواده استانداری هم با اشاره به اینکه در سفر دور دوم دولت به استان ۷۹ میلیارد تومان به حوزه بانوان اختصاص یافت، گفت: این اعتبار برای ساخت سالن ورزشی، پارک بانوان، کمک به زوج‌های نابارو و رفع آسیب‌های اجتماعی حوزه زنان اختصاص یافت که پیگیر جذب این میزان اعتبار هستیم.
بتول محمدی با بیان اینکه در راستای جوانی جمعیت ستاد خانواده و جوانی جمعیت در فرمانداری‌ها تشکیل شد، افزود: سهم استان از محل بند(ح) تبصره ۹ ماده واحده قانون بودجه یک میلیارد و ۷۳۰ میلیارد تومان بود که طبق آیین نامه ۳۰ درصد به زنان شاغل در ادارات و ۷۰ درصد در راستای ارتقاء سلامت و آموزش جامعه هدف باید اختصاص داده شود.
در پایان از زحمات بتول محمدی تجلیل و سیده راضیه مختاری یوسف آباد به عنوان سرپرست جدید دفتر امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها