رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از آغاز به کار فعالیت اتوبوس ایمنی و نشاط در ایستگاه مدارس سطح شهر خبر داد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان از آغاز به کار فعالیت اتوبوس ایمنی و نشاط در ایستگاه مدارس سطح شهر خبر داد.
کد خبر: ۱۴۴۷۹۰۶
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان ، موسی الرضا صفری گفت: در اولین روز اجرای این طرح، اتوبوس ایمنی و نشاط در مدرسه پسرانه حیات طیبه حضور یافت.

وی افزود: هدف از اجرای این طرح، آموزش و ارتقاء سطح ایمنی دانش آموزان مدارس است. کارشناسان آموزش سازمان به همراه هنرمندان، مسائل ایمنی و خطرات در خصوص استفاده از وسایل محترقه و منفجره  در مراسم چهارشنبه سوری را به کودکان و نوجوانان آموزش می‌دهند.

وی بیان کرد: همچنین دانش آموزان مدارس در اتوبوس ویژه به نام «اتوبوس ایمنی و نشاط» حضور یافتند و در بازی‌های کودکانه و نقاشی و مسابقه هوش و نقاشی شرکت کردند.

صفری گفت: با توجه به نزدیکی به چهارشنبه پایان سال و متعاقباً حوادث احتمالی مخصوص این روز، شهروندان می‌توانند با حضور در پیاده راه پارک شهر از نمایشگاه موقت که به منظور اطلاع رسانی در مورد حوادث پایان سال بصورت بنر‌های دیواری و توزیع بروشور انجام می‌شود، بازدید کنند.

به گفته وی، اتوبوس ایمنی و نشاط با همکاری سازمان حمل ونقل بار و مسافر و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی برای دومین سال با نزدیکی به چهارشنبه سوری و با هدف کاهش مخاطرات و اطلاع رسانی به سنین مختلف بویژه نوجوانان فعالیت می کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها