حزب‌ الله لبنان یکی دیگر از مرکز‌های نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داد.
کد خبر: ۱۴۴۶۹۴۰

به گزارش جام جم آنلاین، حزب‌ الله لبنان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که یکی دیگر از مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی را مورد حمله موشکی قرار داده است.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌ الله لبنان بیان کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۳:۱۸ عصر امروز سه‌شنبه بیست‌وهفتم فوریه ۲۰۲۴ موضع المرج را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

رسانه‌های عبری زبان نیز گزارش دادند که از بیم نفوذ پهپادی آژیر هشدار در شمال سرزمین‌های اشغالی به صدا درآمده است.

همچنین این رسانه‌ها اعلام کردند که یک موشک ضدتانک به سوی موضع صهیونیستی «تله رامیم» در شمال سرزمین‌های اشغالی شلیک شده و یک موشک دیگر نیز به منطقه‌ای در حد فاصل شهرک‌های صهیونیستی «مسکاف عام» و «مرگلیوت» برخورد کرده است.

خبرنگار المیادین نیز گزارش داد که هدفی در «اصبع الجلیل» واقع در شمال سرزمین‌ های اشغالی زیر آتش سنگین از سمت لبنان قرار گرفته است.

از سوی دیگر توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی منطقه «وادی السلوقی» و اطراف شهرک‌های «مرکبا»، «حولا» و «میس الجبل» را گلوله‌باران کرد.

این در حالی است که حزب‌ الله لبنان کمی پیش‌تر نیز تجمع نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف موضع صهیونیستی «تله الطیحات» و پیش از آن نیز در ۳ عملیات دیگر پادگان نظارت هوایی صهیونیستی «میرون» در «جبل الجرمق»، موضع صهیونیستی «رویسات العلم» و تجهیزات جاسوسی موجود در موضع صهیونیستی «الرمثا» در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داده بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها