زندانیان فلسطینی در زندان‌ های رژیم صهیونیستی، شرایط بسیار وخیمی دارند و در سلول‌های بسیار کوچک و سرد نگه‌داری می‌شوند.
کد خبر: ۱۴۴۵۹۵۱

به گزارش جام جم آنلاین، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: بازداشت شدگان فلسطینی در زندان‌های اسرائیل شرایط بسیار وخیمی دارند و در سلول‌های بسیار کوچک و سرد نگه‌داری می‌شوند و هیچ آب و غذایی در اختیار آن‌ها قرار نمی‌گیرد. این افراد در سلول‌های بسیار سرد و کوچک درحالی که روی زمین نشسته‌اند مجبورند سر خود را خم کنند و بدون لباس از سرما به خود می‌لرزند.

این رسانه صهیونیست با اشاره به فشار‌های روانی که ارتش اشغالگر تلاش دارد به بازداشت‌شدگان فلسطینی وارد کند، گزارش داد: در سلول‌های کوچکی که بازداشت شدگان فلسطینی هستند آهنگ‌های عبری با صدای بلند پخش می‌شوند؛ آهنگ‌هایی با مضامینی همچون «زنده باد مردم اسرائیل».

بر اساس این گزارش، زندان‌بانان صهیونیست در هر بار بازرسی از سلول‌ها با خود سگ‌های وحشی می‌برند.

هنوز مقامات صهیونیست به گزارش این رسانه صهیونیست واکنشی نشان نداده‌اند.

این درحالی است که حدود دو هفته قبل، سازمان دیده بان حقوق بشر اروپا-مدیترانه در گزارشی به اطلاعات موجود درباره رفتار‌های وحشیانه صهیونیست‌ها با بازداشت شدگان فلسطینی در غزه از جمله زنان و کودکان و تعرض به کرامت انسانی آن‌ها اشاره کرد که بسیار وحشتناک است. برهنه کردن اسرا، محرومیت از غذا و بهداشت و عدم اجازه برای رفتن به حمام و دستشویی از جمله اقدامات وحشیانه و غیرانسانی صهیونیست‌هاست که در حق زندانیان فلسطینی انجام می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها