رئیس کمیته امداد شهرستان پارس آباد گفت:

حمایت طرح‌های اشتغال‌زایی زنان سرپرست خانوار پارس آباد

طرح‌های اشتغال‌زایی زنان سرپرست خانوار برای ایجاد درآمد و بهبود معیشت این خانواده‌ها حمایت می‌شوند.
کد خبر: ۱۴۴۵۸۳۱

حمایت طرح‌های اشتغال‌زایی زنان سرپرست خانوار پارس آباد

به گزارش جام جم آنلاین،ظاهر وطن‌خواه، در آئین افتتاح طرح اشتغال‌زایی زنان سرپرست خانوار زیر ۵۰ سال غیرتحت حمایت کمیته امداد پارس‌آباد اظهار کرد: حمایت از طرح‌های زنان سرپرست خانوار باعث می‌شود تا این بانوان در سایه اشتغال مناسب، به درآمدزایی مکفی دست پیدا کنند.

وی افزود: طرح اشتغال‌زایی افتتاح شده با نظارت متولیان امر برای زنان سرپرست خانوار و با پرداخت ۳۵ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات با خرید ۴ چرخ خیاطی در پارس آباد انجام شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان پارس آباد گفت: با تامین این تجهیزات علاوه بر اشتغال یکی از زنان سرپرست خانوار، ۳ نفر دیگر نیز فرصت اشتغال پیدا کردند.
وطن‌خواه در ادامه به دیدار و دلجویی از دو بیمار زمین‌گیر تحت حمایت کمیته امداد شهرستان پارس آباد اشاره کرد و افزود: با اهدای بسته معیشتی و کارت هدیه به این خانواده‌ها مساعدت شد تا بخشی از دغدغه آنها رفع شود.

وی به افتتاح مسکن محرومان در روستای مجیدآباد پارس آباد اشاره کرد و گفت: در ساخت این خانه محرومان، بنیاد مسکن و دهیار روستا مشارکت و پیگیری جدی را انجام دادند.

رئیس کمیته امداد شهرستان پارس آباد در ادامه به اهدای ۵۰ بسته بهداشتی ویژه کودکان و ۵ بسته بهداشتی ویژه نوزادان اشاره کرد و افزود: با همکاری مجموعه هلال احمر، ۲۷۵ میلیون ریال مساعدت به این خانواده‌ها انجام شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها