سخنگوی گردان‌های القسام، شاخه نظامی حماس تهدید کرد زمان برای آزادی اسیران صهیونیستی در نزد مقاومت رو به پایان است.
کد خبر: ۱۴۴۵۵۰۷

به گزارش جام جم آنلاین، «ابوعبیده» سخنگوی گردان‌ های القسام تاکید کرد عملیات ضد صهیونیستی «طوفان الاقصی»، چهره منطقه را تغییر داده و خواهد داد. این عملیات شروع آزادسازی بزرگترین اشغال تاریخ معاصر است.

به نقل از شبکه خبری الجزیره، ابوعبیده گفت برای پنجمین ماه است که مقاومت در غزه با جنگ صهیونیستی-آمریکایی مواجه است که همچنان در برابر مردمی که با کشتار مواجه هستند، عاجز مانده و نمی‌داند چگونه شکست بخورد.

وی تاکید کرد: رزمندگان ما با قوت در میدان به دشمن ضربه می‌زنند و در سراسر غزه با استفاده از تاکتیک‌های متنوع و سلاح‌های مناسب در حال نبرد هستند؛ ما ترجیح می‌دهیم برخی عملیات‌ها را به دلایل امنیتی یا شرایط پیچیده میدانی اعلام نکنیم.

سخنگوی گردان‌های القسام خاطر نشان کرد: مقاومت ما در برابر اشغالگران تا خروج آخرین سرباز صهیونیست از نوار غزه ادامه خواهد داشت.

ابوعبیده گفت هزاران رزمنده مقاومت در مناطق مختلف جنگی در حالت آماده‌باش هستند و مقاومت برای ادعا‌ها و دروغ‌های دشمن در میدان اهمیتی قائل نیست، دروغ‌هایی که در آینده فاش خواهند شد.

وی با اشاره به شمار زیاد تلفات در میان اسیران صهیونیستی گفت: بار‌ها درباره خطرات اسیران دشمن که در نزد مقاومت هستند، هشدار دادیم، اما رهبری اسرائیل آن را نادیده گرفتند. صهیونیست‌ها بطور عمد یا غیر عمد تعدادی زیادی از اسرایشان را مجروح کرده و یا کشتند.

ابوعبیده افزود: اسیران دشمن بخاطر حملات رژیم صهیونیستی در شرایط سختی قرار دارند و زمان برای آزادی آن‌ها رو به اتمام است.

وی افزود: آن‌ها وضعیت خوبی ندارند ما سعی می‌کنیم که از آن‌ها محافظت کنیم.

سخنگوی گردان‌های القسام رژیم صهیونیستی را مسوول کامل قحطی و گرسنگی در نوار غزه عنوان کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها