خبرنگار العالم در دیر البلح فاش کرد نظامیان صهیونیستی با ورود به محوطه بیمارستان دولتی ناصر در خانیونس، بخش‌های مختلف این بیمارستان و دیگر ساختمان‌ها را به گلوله بستند.
کد خبر: ۱۴۴۵۴۳۴
تعداد بازدید : 10

به گزارش جام جم آنلاین، وزارت بهداشت فلسطین با انتشار بیانیه‌ای گفت: نظامیان رژیم صهیونیستی با تخریب دیوار ضلع جنوبی بیمارستان ناصر و ورود به این بیمارستان، آن را به پادگان تبدیل کرده اند. آن‌ها به بخش اورژانس و چادر‌های آوارگان هم حمله کرده و گورستان دسته جمعی در داخل این بیمارستان را هم تخریب کردند.

خبرنگار العالم گزارش داد: نظامیان صهیونیستی بقیه آوارگان و خانواده کادر درمان را هم به زور اسلحه و تهدید مجبور کردند بیمارستان را تخلیه کنند. همچنین ریاست بیمارستان را هم مجبور به انتقال همه بیماران از جمله بیماران بخش اورژانس و پرورشگاه به بیمارستان قدیمی ناصر کرده اند. ۶ نفر از بیماران، تحت تنفس مصنوعی هستند.

وی خاطرنشان کرد که مقاومت در برابر نظامیان صهیونیستی در همه محور‌ها ادامه دارد.

رژیم صهیونیستی از ۲۲ ژانویه گذشته سلسله حملات هوایی و توپخانه‌ای گسترده‌ای را به خانیونس و بیمارستان‌های این شهر آغاز کرده است. کما اینکه با ادامه پیشروی در مناطق جنوبی و غربی آن، هزاران فلسطینی را وادار به خروج از این شهر کرده اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها