رهاورد هفتمین روز از دهه فجر در خراسان جنوبی، بهره برداری از ۵۳ طرح با هزینه حدود بیش از ۳۷۷ میلیارد تومان بود.
کد خبر: ۱۴۴۴۴۵۸

به گزارش جام جم آنلاین،از این تعداد ۱۷ طرح در شهرستان نهبندان با اعتبار بیش از ۸۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان، ۵ طرح در شهرستان سربیشه با هزینه حدود ۲۰۳ میلیارد تومان، ۸ طرح در شهرستان بشرویه با هزینه ۷ میلیارد و۴۶۸ میلیون تومان، ۷ طرح در شهرستان درمیان با هزینه ۳۰ میلیارد تومان، ۶ طرح شهرستان زیرکوه با هزینه ۱۸ میلیارد تومان، ۴ طرح در شهرستان فردوس با هزینه بیش از ۲۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان و ۳ طرح در شهرستان طبس با هزینه یک میلیارد و ۵۴۸ میلیون تومان به بهره برداری رسید.


توسعه شبکه برق رسانی و گازرسانی به شهرک تازه تاسیس اندیشه، افتتاح گلخانه مجتمع کشت و صنعت بید مشک بخش مود، احیا و مرمت قنوات، مرمت و بهسازی و روکش آسفالت محور هریوند به مزار کاهی از جمله طرح‌هایی بود که امروز شهرستان سربیشه با حضور استاندار به بهره برداری رسید.
عملیات آبرسانی به شهرک اندیشه سربیشه هم امروز آغاز شد.

۸ طرح راهداری شامل روکش آسفالت گرم و آسفالت حفاظتی بطول ۳۵ کیلومتر در محور‌های نهبندان – بیرجند، نهبندان – زابل، نهبندان – زاهدان، محور فرعی رومه – میغان، ۵ باب زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستا‌های اسماعیل آباد، حسین آباد، خونیک سفلی، بیچند و اسد آباد، بهسازی و توسعه‌ی روشنایی شهرک صنعتی نهبندان، آبرسانی به روستا‌های استند، طبسین، بیدک و لَبٕک هم طرح‌هایی بود که امروز با حضور استاندار در شهرستان نهبندان افتتاح شد.

اصلاح، بازسازی و توسعه شبکه آب شرب روستای کریزان به نمایندگی، بازسازی و توسعه شبکه آب شرب روستایی و شهری بخش شاسکوه، توسعه شبکه همراه و اینترنت پر سرعت همراه روستایی در روستای استند، بازسازی و آسفالت معابر روستای بهمن آباد به نمایندگی، افتتاح طرح بهسازی و آسفالت معابر شهر آبیز هم طرح‌هایی افتتاحی در شهرستان زیرکوه بود.

بهره برداری فرستنده‌های سوم و چهارم صدا و سیما با قابلیت پخش hd، آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری حکیم، آسفالت معابر و بازسازی میدان غدیر شهرستان فردوس هم طرح‌های افتتاحی امروز در شهرستان فردوس بود.
مجتمع دام سبک شهرستان فردوس و نمازخانه‌های دبیرستان‌های شهید نکودل و ابوریحان بیرونی اسلامیه هم کلنگ زنی شد.


برق رسانی به دو روستای برکت و شهیداسماعیلی، احیا و مرمت قنات ده سفید، توسعه شبکه اینترنت پرسرعت همراه دو روستای نیگنان و شهرک امام خمینی (ره)، حذف نقطه حادثه خیز با ایجاد روشنایی در تقاطع ورودی اصفاک با جاده بشرویه _ طبس، احداث کانال انتقال آب روستای کرند و احداث استخر ذخیره آب حسین آباد طرح‌هایی بود که امروز در بشرویه بهره برداری شد.


در هفتمین روز از دهه فجر بند خاکی روستای نگینان، کاشت نهال و افتتاح سنگ فرش روستای آویشک، طرح هادی روستای دره عباس، اینترنت پرسرعت همراه روستای کوشکک، اصلاح و بازسازی شبکه آب و برق روستای تخته جان و احیا و مرمت قنات روستای نوغاب آنیک در بخش قهستان طرح‌های امروز شهرستان درمیان بود که با حضور عباس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار به بهره برداری رسید.

طرح احیا و مرمت قنوات همت آباد و حسن آباد شیبکوه، استخر ذخیره آب کشاورزی خسروآباد و انتقال آب با لوله به روستای هادی آباد در بخش دستگردان شهرستان طبس به بهره برداری رسید.

 

احیا و مرمت قنات سرچاه عماری، نمایشگاه دستاورد‌های کشاورزی و افتتاح آسفالت محور خوسف - قلعه زری هم طرح‌های افتتاحی هفتمین روز دهه فجر در شهرستان خوسف بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها