مدیر مخابرات منطقه گلستان مطرح کرد؛

تحول زیر ساختی گلستان در حوزه ارتباطات

شهمرادی، مدیر مخابرات منطقه گلستان از تحول زیرساختی در حوزه ارتباطات در سال ۱۴۰۳ نیز خبر داد و آنرا از برنامه های سال آینده دانست.
شهمرادی، مدیر مخابرات منطقه گلستان از تحول زیرساختی در حوزه ارتباطات در سال ۱۴۰۳ نیز خبر داد و آنرا از برنامه های سال آینده دانست.
کد خبر: ۱۴۴۴۱۸۶
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان غلامعلی شهمرادی صبح امروز  در نشست با گروه خبری فجر گلستان که به مناسبت دهه فجر در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان تشکیل شده است، با اشاره به اهم پروژه های مخابرات از هفته دولت تا دهه فجر همچون توسعه فیبر نوری و اتصال منازل و کسب و کارها به این تکنولوژی و همچنین توسعه اینترنت پرسرعت همراه اول اظهار کرد: ۱۶۶ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۱۰ میلیارد تومان در سه ماهه گذشته آماده افتتاح و بهره برداری است.

مدیر مخابرات منطقه گلستان افزود: تمامی این پروژه ها بر اساس عدالت ارتباطی انجام شده که رضایت مندی مردم استان را در پی خواهد داشت.

شهمرادی با تاکید بر اینکه توسعه ارتباطات مخابراتی در روستاها از برنامه های اولویت دار مخابرات بوده، گفت: بیش از نیمی از پروژه های آماده افتتاح در دهه فجر مربوط به روستاها بوده که اعتبار تخصیص یافته برای آنها بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان است.

وی از عملیات جهادی یکروزه مخابرات برای بازسازی شبکه مخابراتی در شهرستانها به عنوان یک اقدام نوآورانه نام برد و گفت: با انجام این عملیات جهادی در چهار شهرستان، این برنامه همچنان ادامه خواهد داشت. مدیر مخابرات منطقه گلستان از تحول زیرساختی در حوزه ارتباطات در سال ۱۴۰۳ نیز خبر داد و آنرا از برنامه های سال آینده دانست.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها