معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بر لزوم آمادگی نیرو‌های خدمات‌رسان و اداره‌های مربوطه برای استقبال از مسافران نوروزی تاکید کرد.
کد خبر: ۱۴۴۳۲۱۸

به گزارش جام جم آنلاین،سیدکمال‌الدین میرجعفریان در نشست کمیسیون ایمنی راه‌های استان اردبیل اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ها و تمهید‌های لازم برای آماده‌سازی زیرساخت‌های سفر‌های نوروزی از هم اکنون باید فراهم شود و به محض مساعد شدن شرایط جوی، فعالیت‌های عمرانی در خیابان‌ها و جاده‌های استان انجام بگیرد.
وی استفاده از ظرفیت نیرو‌های انتظامی در این راستا را ضروری برشمرد و بیان کرد: باید از ظرفیت‌های مردمی همچون آفرودسواران که به واقع در جریان بارش‌های اخیر ایثارگرانه عمل کردند نیز بهره‌مند شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل افزود: از آنجا که رسانه‌های معاند در پی سوژه‌سازی، سناریونویسی و توطئه علیه کشور و مردم ما هستند، باید تلاش‌ها در این روز‌ها بیشتر شود تا شرایط برای حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف از جمله ایام‌الله دهه فجر و انتخابات پیش‌رو مهیا باشد.
وی با قدردانی از عملکرد راهداری، فوریت‌های پزشکی، هلال احمر، پلیس راه و سایر مجموعه‌های خدمات‌رسان و امدادی در اجرای طرح زمستانی، بر لزوم استمرار تسهیل شرایط رفت و آمد مردم در نقاط شهری و روستا‌ها تاکید کرد و گفت: باید شرایط رفت و آمد و انتقال عوامل و امکانات برگزاری انتخابات به ویژه صندوق‌های رای در مناطق سخت‌گذر استان فراهم شود.

اداره‌های خدمات‌رسان اردبیل آماده میزبانی مسافران نوروزی شوند
میرجعفریان با اشاره به حضور شبانه‌روزی نیرو‌های خدمات‌رسان در راه‌های استان اردبیل، عنوان کرد: این نیرو‌ها از همان ابتدای بارش‌ها دور از خانه و خانواده با استفاده از همه تجهیزات و امکانات در راه‌ها و گردنه‌های برفگیر استان حضور داشتند و نتیجه آن رضایت هموطنان بود.
وی اضافه کرد: بارش آن حجم از برف به عنوان نعمتی الهی، بخشی از کمبود آب در بخش‌های کشاورزی و آشامیدنی را در استان برطرف خواهد کرد که از این جهت خداوند را شاکر هستیم.
رئیس پلیس راه استان اردبیل هم در این جلسه از کاهش چهار درصدی تصادف‌های منجر به فوت در ۹ ماهه گذشته از سال جاری خبر داد و گفت: در جریان اجرای طرح زمستانی نیز نسبت به سال گذشته تصادف‌های منجر به فوت در استان ۴۲ درصد کاهش داشته است.
سرهنگ وحید علیپور با اشاره به اینکه اردبیل جزو استان‌های برتر در بحث کاهش تصادف‌ها است، از مردم خواست در هنگام بارش‌ها انضباط ترافیکی را بیش از پیش رعایت نمایند و از پارک کردن خودرو‌ها در خیابان‌ها خودداری کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها