دورهمی انتخاباتی مدیران رسانه استان بوشهر به میزبانی ارشاد

نبض رسانه در آستانه انتخابات

آئین آغاز فعالیت چهار شبکه ویژه انتخابات مجلس در استان بوشهر برگزار شد؛

راه‌اندازی ۴ شبکه انتخاباتی صداوسیمای مرکز بوشهر

این شبکه‌ها در راستای ایجاد شور انتخاباتی و ارائه برنامه‌های داوطلبان راه‌اندازی شده است.
کد خبر: ۱۴۴۳۱۵۴

به‌ گزارش خبرنگار جام جم -حلیمه آذریون - دوشنبه ۹بهمن ماه و  ۳۲ روز مانده به انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور استاندار بوشهر و رئیس و دبیر ستاد انتخابات استان در اداره‌کل صداوسیمای استان بوشهر، ۴ شبکه تبلیغات انتخاباتی برای ۴ حوزه انتخابی استان بوشهر آغازبه‌کار کرد.
 
برای حوزه بوشهر، گناوه و دیلم شبکه «دریا»، برای حوزه دشتستان شبکه «نخلستان»، برای حوزه دشتی و تنگستان شبکه «بیرمی» و برای حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه شبکه «نایبند» راه‌اندازی شده تا نامزد‌های انتخابات مجلس بتوانند پس از نام‌نویسی و ضبط برنامه، در زمان تبلیغات مردم را با دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود آشنا کنند.
 
رئیس صدا و سیمای مرکز بوشهر در آئین راه اندازی شبکه‌های تبلیغاتی صدا و سیمای مرکز بوشهر ویژه داوطلبان مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: این شبکه‌ها در راستای ایجاد شور انتخاباتی و ارائه برنامه‌های داوطلبان راه‌اندازی شده است.
 
مهدی حیدری سرپرست صدا و سیمای بوشهر با اشاره به راه‌اندازی شبکه دریا برای داوطلبان حوزه بوشهر، گناوه و دیلم افزود: شبکه نخلستان برای حوزه دشتستان، شبکه بیرمی برای حوزه دشتی و تنگستان و شبکه نایبند برای حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ایجاد شده است.
 
وی با اشاره به تهیه و تولید چندین برنامه تلویزیونی و رادیویی برای شور حداکثری مردم به سمت انتخابات اضافه کرد: تاکنون از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۱۴ داوطلب برای شرکت در شبکه‌های انتخاباتی تلویزیونی این مرکز برای ارائه برنامه‌هایشان نام نویسی کرده اند.
 
مدیرکل صداوسیمای استان بوشهر بیان کرد: تاکنون ۵۳ نامزد تأییدصلاحیت‌شده برای ضبط و پخش تبلیغات از صداوسیما نام‌نویسی کرده‌اند که از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم ۱۴ نامزد، در حوزه دشتستان ۱۱ نامزد، در حوزه دشتی و تنگستان ۱۸ نامزد و در حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۰ نامزد برای بیان برنامه‌هایشان نام‌نویسی کرده اند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها