ویژه برنامه «عصر جام جم» به نقش احزاب و جریانات سیاسی در انتخابات می‌پردازد، تا زمینه‌ای برای ایجاد شفافیت و پاسخ به پرسش‌های مردم در این خصوص باشد.
ویژه برنامه «عصر جام جم» به نقش احزاب و جریانات سیاسی در انتخابات می‌پردازد، تا زمینه‌ای برای ایجاد شفافیت و پاسخ به پرسش‌های مردم در این خصوص باشد.
کد خبر: ۱۴۴۰۸۶۶

به گزارش جام جم آنلاین، این روزها شاهد تولد یکی دیگر از مجموعه های مناظره محور در رادیو گفت و گو هستیم که به گفته مدیر این شبکه رادیویی در جریان استقبال مخاطبان از این طیف برنامه ها طراحی و یکشنبه ۲۴ دی ماه به روی آنتن می رود.

رضا کوچک زاده تهمتن مدیر رادیو گفت وگو که مسئولیت ستاد انتخابات معاونت صدا را نیز بر عهده دارد، در توضیح این برنامه گفت: نظر به استقبال مخاطبان از برنامه های مناظره محور رادیو گفت و گو، برنامه ای مشترک با روزنامه جام جم طراحی کردیم و به مرحله تولید رسید.

وی ادامه داد: این برنامه که بصورت زنده از محل روزنامه جام جم پخش خواهد شد با عنوان «عصر جام جم» به گفت و گو با نمایندگان احزاب و جریانات سیاسی و سهم آنها در افزایش مشارکت مردم می پردازد و تلاش دارد، تا با دعوت از چهره های سیاسی از گرایش های مختلف و انجام مناظره بین آنها فضای شفاف تری در آستانه انتخابات به مردم ارائه کند. در این برنامه اهمیت مجلس برای اداره کشور به مردم نشان داده می شود.

مدیر رادیو گفت وگو خاطرنشان کرد: برنامه «عصر جام جم» به این موضوع می پردازد که سیاست از راه صندوق رأی می گذرد نه از خیابان، و چطور می توانیم با حضور مردم در انتخابات و تشکیل یک مجلس قوی قوانین بهتر برای اداره کشور را وضع و بر اجرای آن نظارت کرد، همچنین باید تاکید کرد، از آنجا که رسانه امروز به عنوان یکی از ارکان نظام بین الملل آیینه تمام نمای حکومت هاست، رادیو گفت و گو می کوشد تا با طراحی برنامه های تحلیلی-تبیینی، خط بطلانی بر تلاش رسانه های بیگانه به منظور ناکارآمدنشان دادن نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران بکشد.

علاقه مندان می توانند برنامه عصر جام جم را یکشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت ۱۴:۳۰ به صورت زنده و مستقیم از طریق موج fm ردیف ۱۰۳.۵ مگاهرتز و یا با برنامه کاربردی ایرانصدا دریافت و شنونده این شبکه رادیویی باشند.

این برنامه به تهیه کنندگی فریدون نخستین ماهر و کارشناسی و اجرای مصطفی صادقی پخش می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها