۲۰۰ شبکه تلویزیونی به تعداد حوزه‌های انتخابیه در کشور برای تبلیغات نامزد‌های اتخاباتی در نظر گرفته شده که سهم استان فارس هم ۱۵ شبکه است.
کد خبر: ۱۴۳۹۶۷۲

به گزارش جام جم آنلاین، پهلوانیان مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس با تشریح فعالیت قرارگاه رسانه‌ای حوزه انتخاباتی با محوریت صدا و سیما، که موضوع اصلی نشست فرمانداران و ستاد انتخابات استان فارس بود
او با اشاره به اینکه برای بالا بردن میزان مشارکت‌ها و حس رقابت، ۲۰۰ شبکه تلویزیونی به تعدا حوزه‌های انتخابیه در کشور برای تبلیغات نامزد‌های اتخاباتی در نظر گرفته شده است گفت: این شبکه‌ها که بر اساس تعداد حوزه‌های انتخابیه هر استان است با توجه به اینکه در استان فارس ۱۵ حوزه انتخابیه وجود دارد ۱۵ شبکه هم سهم این استان است.
پهلوانیان گفت: این شبکه‌ها که برای تبلیغات نامزد‌های انتخاباتی است از دو بخش فنی و تولید محتوا برخوردار است تا با همکاری فرمانداران و یک تفکر رسانه‌ای برای افزایش مشارکت‌ها و بالا بردن حس رقابت نامزد‌ها کمک شود.
در ادامه این نشست معاونان صدا و سیمای مرکز فارس از پشتیبانی فنی و بازنگری تجهیزات و پایداری برق و تولید برنامه‌ها با "تولیدات کاربر محور " در حوزه‌های خبر، و برنامه‌های گوناگون نظیر شهروند خبرنگار، دیار من فارس، صدای شما، پسین دلگشا در بخش‌ها و برنامه‌های مختلف صدا و سیما با همکاری فرمانداران با مشارکت مردم و شهروندان گفتند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها