آتش تقی‌پور؛ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون:

بازنشستگی پایان زندگی نیست

نمایشنامه گاهی به آتش هم دست بزن به نویسندگی و کارگردانی مجتبی احمدی به زودی نمایشنامه خوانی خواهد شد و به روی صحنه خواهد رفت.
نمایشنامه گاهی به آتش هم دست بزن به نویسندگی و کارگردانی مجتبی احمدی به زودی نمایشنامه خوانی خواهد شد و به روی صحنه خواهد رفت.
کد خبر: ۱۴۳۹۴۴۵

به گزارش جام جم آنلاین، نمایش گاهی به آتش هم دست بزن نوشته مجتبی احمدی به کارگردانی او و با بازی یوحنا حکیمی و آتش تقی پور در حال تمرین برای اجرای نمایشنامه خوانی است.

مجتبی احمدی نویسنده و کارگردان این نمایش می‌گوید حدود ۲۰ سال پیش به همراه آتش تقی‌پور و یوحنا حکیمی نمایشنامه «مردی که گلی به دهان داشت» نوشته لوییجی پیراندلو را روی صحنه تئاتر شهر بردیم. در فصل جدیدی از این نمایش با عنوان «گاهی به آتش هم دست بزن» بعد از ۲۰ سال دوباره ملاقات دو شخصیت از آن نمایشنامه را تجربه خواهیم کرد.

مجتبی احمدی افزود در اجرای نمایش «گاهی به آتش دست بزن» در کنار آتش تقی پور و یوحنا حکیمی که بازیگران اصلی این نمایش هستند ژیلا صادقی و محمودرضا قدیریان نیز به عنوان گوینده متن در کنار ما خواهند بود.

«گاهی به آتش هم دست بزن» نمایشنامه‌ای با فراز و فرود مترتب بر شخصیت انسان‌هایی است که با درگیری‌های روزمره و البته، چون و چرا‌های سوالاتی که در زندگی دارند به چالش‌هایی رسیده‌اند که آن‌ها را به سمت بن‌بست‌های زندگی روانه می‌کند. «گاهی به آتش هم دست بزن» واگویی‌های درونی انسان امروز است که در ارتباط با افراد دور و اطرافش و البته جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کند به سوالات بی‌جوابی رسیده است که پیدا کردن آن برایش دغدغه شده است.

نویسنده و کارگردان نمایش «گاهی به آتش هم دست بزن» ادامه می‌دهد: که در این نمایش علی اینانلو به عنوان مدیر هنری در کنار ما حضور دارد و «پارس هنر کاوه» به عنوان مجری طرح این نمایش معرفی می‌شود.

عوامل نمایش
بازیگران: آتش تقی پور و یوحنا حکیمی
گوینده متن: ژیلا صادقی و محمود رضا قدیریان
مدیر هنری: علی اینانلو
مدیر پروژه: امیر رضا کاوه
مشاور هنری: امیر سیامک قطبی
دستیار کارگردان: پریا بیگدلی
دیگر عوامل این نمایش به زودی معرفی خواهند شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها