رئیس اداره آموزش پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه؛

توصیه‌های پلیس راهور برای رانندگی در هوای مه آلود

رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛

اتمام پروژه سنگنوردی کرمانشاه ۱۰ میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد

رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از پیگیری برای اختصاص ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه دیواره سنگنوردی کرمانشاه خبر داد.
کد خبر: ۱۴۳۸۹۰۵

جام جم آنلاین؛ امین کنجدی، با اشاره به گذشت چند سال از آغاز عملیات اجرایی احداث این پروژه، اظهارکرد: احداث پروژه دیواره سنگنوردی کرمانشاه به مساحت حدود دو هزار متر مربع تابستان سال ۱۳۹۸ در مجموعه ورزشی آزادی شهر کرمانشاه شروع شد.

وی افزود: علیرغم اینکه بخش دیواره پروژه که شامل سه دیواره سرعت، بولدرینگ و سختی مسیر(سرطناب) است نصب شده، اما بخشی از کار یعنی مسقف نمودن پروژه هنوز اجرایی نشده است.

رئیس گروه نظارت فنی بر اماکن ورزشی استان به مشکلات تامین مالی پروژه در سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: امسال پیگیریهای زیادی انجام دادیم تا بتوانیم اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل این پروژه را تامین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه نیاز است و پیگیریم که پنج میلیارد تومان آن از طریق استان و پنج میلیارد تومان هم از طریق منابع ملی برای آن جذب کنیم.

کنجدی با بیان اینکه تاکنون دو میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه صرف شده است، تاکید کرد: درصورتی که اعتبارات مورد نیاز زودتر تخصیص پیدا کند، می توانیم ظرف مدت یک سال پروژه را تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

وی در ادامه به مشکل ورزشکاران سنگنورد در کرمانشاه اشاره کرد و گفت: امیدواریم با جذب اعتبارات بتوانیم این پروژه را سریعتر تکمیل کرده و مشکل نبود فضای تمرینی استاندارد برای این ورزشکاران را حل کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها