مرکز مدیریت راه‌های کشور، ممنوعیت تردد موتور سیکلت در محدودیت‌های ترافیکی از چهارشنبه ۶ دی تا شنبه ۹ دی‌ماه در برخی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
کد خبر: ۱۴۳۷۹۷۲

به گزارش جام جم آنلاین، مرکز مدیریت راه‌های کشور، محدودیت‌ های ترافیکی از چهارشنبه ۶ دی تا شنبه ۹ دی‌ماه در برخی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام‌کرد که بر اساس آن اجرای محدودیت‌های یاد شده منوط به افزایش حجم تردد در محورها بوده و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد موتورسیکلت‌ها (به استثنا موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی) از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه مورخ ۶ دی تا ساعت ۶ صبح شنبه ۹ دی‌ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. در محور کندوان نیز تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۶ دی‌ماه از مرزن‌آباد به‌سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس‌راه، تردد وسایل‌نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ این روز از ابتدای تونل کندوان به‌سمت مرزن‌آباد یک‌طرفه خواهد بود.

همچنین در محور هراز و در صورت سنگین بودن بار ترافیکی، تردد انواع وسایل‌نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه ۸ دی‌ماه به‌صورت مقطعی از شمال به جنوب یک‌طرفه خواهد بود.

ممنوعیت انواع وسیله نقلیه ۸ دی‌ماه به سمت شمال - مرزن‌آباد

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد انواع وسایل‌ نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه هشتم دی‌ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به‌سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس‌راه، تردد وسایل‌نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ این روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود. از سویی در محور کندوان، تردد خودروهای تریلر، کامیون و کامیونت (به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از محور کرج - چالوس و بالعکس ممنوع اعلام شده‌است.

در روز چهارشنبه ۶ دی‌ماه، تردد خودروهای تریلر از محور هراز ممنوع اعلام شده‌است. همچنین تردد خودروهای کامیون و کامیونت (به استثنا خودروهای حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۶ دی‌ماه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۷ و ۸ دی‌ماه) از محور هراز ممنوع خواهد بود.

گفتنی است، اجرای محدودیت‌های یاد شده منوط به افزایش حجم تردد در محورهای مواصلاتی بوده و در صورتی که وضعیت ترافیک عادی باشد اجرای محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها