در ارتباط ویدیوکنفرانسی با رئیس‌جمهور و با حضور استاندار یزد انجام شد:

افتتاح رسمی نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی ساغند شهرستان اردکان

یزد- استاندار یزد با اشاره به رویکرد یزد در ویلایی سازی به جای آپارتمان سازی، گفت: به جای مسکن سازی، به دنبال شهرسازی؛ متناسب با الگوی ایرانی- اسلامی هستیم.
کد خبر: ۱۴۳۶۹۱۹

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، نشست شورای مسکن استان یزد به ریاست استاندار یزد و با حضور رئیس قرارگاه مسکن نیروهای مسلح کشور و اعضای شورا برگزار شد.
 
استاندار یزد در این نشست، «طرح نهضت ملی مسکن» را از ابرپروژه های مورد پیگیری در دولت سیزدهم دانست و گفت: به منظور تسریع در روند اجرای پروژه های این حوزه، نشست های شورای مسکن به صورت هفتگی در استان برگزار و تصمیمات لازم اخذ می شود. 

وی با اشاره به رویکرد یزد در ویلایی سازی به جای آپارتمان سازی، گفت: یکی از اقدامات بسیار خوب مورد پیگیری در اجرای پروژه ها، ساخت واحدها متناسب با فرهنگ غنی یزد و با الگوگیری از سبک معماری ایرانی_ اسلامی است.  

مهران فاطمی در همین راستا اظهارداشت: به جای مسکن سازی، به دنبال شهرسازی؛ متناسب با الگوی ایرانی_ اسلامی هستیم.  

وی در بخش دیگری از سخنانش با قدردانی از کلیه اقدامات و فعالیت های نیروهای مسلح در برقراری نظم و امنیت در کشور، گفت: امنیت و آرامش؛ زیرساخت همه توسعه های ماست که نیروهای مسلح در صف اول مقدم تامین امنیت هستند.  

استاندار یزد در ادامه از آمادگی کامل استان برای تامین زمین جهت ساخت واحدهای مسکونی برای نیروهای مسلح استان و تسریع و تسهیل در روند اجرای آن ها خبرداد.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها