jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۴۳۲۶   ۰۲ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۴

سامانه اطلاع رسانی تهران گشت در فرهنگسرای دانشجو گشایش یافت .

اکبر مختاری ، مدیر عامل موسسه تهران گشت وابسته به سازمان فرهنگی - هنری شهرداری تهران ، با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: این سامانه با هدف تسهیل آشنایی شهروندان با جاذبه های استان تهران ، معرفی جاذبه ها و امکانات گردشگری ، ارتباط با دفاتر خدمات مسافرتی ، تسهیل ارتباط شهروندان برای استفاده از تورهای تخصصی ، ارائه اطلاعات فنی جاذبه های استان تهران و معرفی برنامه های موسسه تهران گشت ، فعالیت می کند. شهروندان می توانند با شماره تلفن 3896200از اطلاعات مربوط به جاذبه های گردشگری تهران ، مطلع شوند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

شلیک به محیط‌بان آزاد است!

محیط‌بانان آسان می‌میرند، جنگلبانان آسان پر می‌کشند؛ هیچ‌کس هوای مردان طبیعت را ندارد، این زخمی است کهنه که شهادت بیش از ۱۶۰محیط‌ بان و جنگلبان در ۴۰سال گذشته آن را تایید می‌کند؛ زخمی که دوشنبه گذشته با شهادت دو محیط‌بان در زنجان دوباره سر باز کرد، زخمی که اگر ریشه‌های آن را جست‌وجو کنیم به کمبود نیرو، تجهیزات، آموزش، بی‌توجهی به استفاده از فناوری و ظرفیت جوامع محلی و سیاست‌های اشتباه خواهیم رسید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر