موشک هایپرسونیک «فتاح ۲» رونمایی شد

ورود ایران به باشگاه دارندگان بالستیک گلایدکننده HGV

رسانه های عبری زبان به هزینه سرسام آور حملات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و همچنین رونمایی از موشک جدید ایران اشاره کردند.
کد خبر: ۱۴۳۱۷۵۱

به گزارش جام جم آنلاین، رسانه های عبری زبان اذعان کردند که رژیم صهیونیستی ماهانه به دلیل حملات وحشیانه خود علیه نوار غزه 9 میلیارد شِکِل(واحد پول رژیم صهیونیستی) هزینه می کند.

این رسانه ها در خصوص اوضاع جبهه شمالی نیز گزارش دادند: شلیک موشک ها در جبهه شمالی متوقف نمی شود. درگیری ها در این منطقه به صورت طولانی ادامه دارد.

رسانه های صهیونیستی اضافه کردند: امروز شاهد یک روز بسیار طوفانی در جبهه شمالی هستیم به طوریکه حزب الله لبنان حملات خود را علیه مناطق شتولا، زرعیت و دیگر مناطق متمرکز کرده است.

این رسانه ها گزارش دادند: از لحاظ اقتصادی نیز شاهد یک فاجعه مالی در شهرک های شمالی هستیم.

رسانه های صهیونیستی به رونمایی از موشک های جدید ایران نیز اشاره کردند و گزارش دادند: رونمایی از موشک جدید ایران برای مغلوب کردن سامانه ضد موشک هیتس یک تهدید علیه ما به شمار می رود.

سامانه «هیتس» (تیر) یک سامانه ضد موشک بالستیک دوربرد است که رژیم صهیونیستی آن را با همکاری و حمایت مالی آمریکا ارتقا داده است.

روز گذشته در جریان بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه دستاوردهای نیروی هوافضای سپاه، برای نخستین بار از موشک هایپرسونیک فتاح ۲ رونمایی شد.

فتاح ۲ موشک هایپرسونیک (ابرفراصوت) با قابلیت گلاید است که در دسته تسلیحات هایپرسونیک HGV دسته‌بندی می‌شود.

تنها ۴ کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران فناوری این نوع از تسلیحات هایپرسونیک را در اختیار دارند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها