رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا خبر داد:

کشف ۶۴۶ هزار قوطی شیرخشک از محتکران

یزد- معاون غذا و داروی دانشگاه در پی برخی اخبار منتشر شده پیرامون نحوه دریافت شیرخشک گفت: دریافت شیر خشک نیاز به ثبت نام در سامانه خاصی ندارد و متقاضیان با مراجعه به داروخانه و ارائه شناسنامه یا کد ملی و تاریخ تولد دقیق کودک می توانند شیرخشک دریافت کنند.
کد خبر: ۱۴۳۰۸۴۰

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، دکتر بهروز حیدری اظهار داشت: به دلیل مدیریت توزیع شیر خشک،اطمینان از مصرف آن توسط مصرف کنندگان واقعی و همچنین جلوگیری از خروج شیرخشک از چرخه رسمی توزیع دارو، از تاریخ بیستم مهرماه کلیه داروخانه ها موظف شدند تا نسبت به ثبت اطلاعات شیرخوار در سامانه مربوطه اقدام نمایند.

وی گفت:با توجه به اینکه ثبت اطلاعات،در حساب کاربری داروخانه باید انجام شود نیازی به ثبت نام مصرف کنندگان شیر خشک توسط شخص نمی باشد و والدین با مراجعه به داروخانه و ارائه کد ملی و تاریخ تولد شیرخوار و ثبت اطلاعات توسط متصدی داروخانه می توانند شیر خشک را دریافت نمایند.

معاون غذا و داروی دانشگاه تصریح کرد: اتباع مجاز هم با ارائه شناسه اختصاصی یا کد فراگیر نوزاد به داروخانه ها می توانند شیر خشک دریافت نمایند.

حیدری خاطر نشان کرد: ثبت اطلاعات جهت دریافت شیرخشک تنها مربوط به استان یزد نیست و این اقدام طبق دستورالعمل کشوری وزارت بهداشت صورت می گیرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها