دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه از اقدام ارتش رژیم صهیونیستی به ترویج اکاذیب و فریب کاری و تحریک افکار عمومی برای فراهم کردن مقدمات تخریب بیمارستان‌ ها و قتل عام بیماران پرده برداشت.
دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه از اقدام ارتش رژیم صهیونیستی به ترویج اکاذیب و فریب کاری و تحریک افکار عمومی برای فراهم کردن مقدمات تخریب بیمارستان‌ ها و قتل عام بیماران پرده برداشت.
کد خبر: ۱۴۳۰۸۱۹

به گزارش جام جم آنلاین، دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه شب گذشته (دوشنبه) با صدور بیانیه‌ای در کانال تلگرامی خود اعلام کرد: سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در یک کنفرانس مطبوعاتی سراسر دروغ و تناقض گویی و غیر حرفه‌ای و غیر منطقی، به هدف فریب و تحریک افکار عمومی برای ادامه جنایاتش علیه بیمارستان ها، ویدو‌های جعلی را به نمایش گذاشت.

در این بیانیه آمده است: پیش از این هم با نقشه‌های مهندسی، دروغ‌های این رژیم درباره کشف تونل‌ های مقاومت و انتشار عکس‌های جعلی در این باره فاش شده است و بلافاصله مشخص شد شکاف‌ها و دریچه‌هایی که در این عکس‌ها به نمایش درآمده اند، مربوط به تانکر‌های ذخیره آب و سوخت بیمارستان‌ها هستند.

در این بیانیه تصریح شده است که این اقدام تلاشی نافرجام و بی نتیجه برای توجیه جنایاتی است که این رژیم علیه بیمارستان‌های المعمدانی، الشفاء، اندونزی، الرنتیسی و خدمات عمومی و قدس و بیمارستان ترکیه و دیگر بیمارستان‌ها مرتکب شده است و صد‌ها شهید و مجروح غیر نظامی و کودک و زن برجای گذاشته و تلاشی بی نتیجه برای توجیه قتل عام بیماران و مجروحان و کادر درمان و تیراندازی به سوی آوارگان و حمله به آمبولانس هاست.

دفتر اطلاع رسانی دولتی در غزه در این بیانیه رژیم صهیونیستی را مسئول هر نوع حماقتی علیه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دانسته و تصریح کرده است که این رژیم مسئول سلامت ده‌ها هزار کادر درمان و بیماران و آوارگانی است که در این بیمارستان‌ها پناه گرفته اند.

آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس مدعی شده است که ارتش این رژیم تیمی از خرابکاران را که در اطراف بیمارستان القدس فعالیت می‌کردند و از دردون بیمارستان به سمت نیرو‌های ما تیراندازی می‌کردند، از بین برده است.

وی جنبش حماس را به سوء استفاده از اماکن حساس از جمله بیمارستان‌ها برای تیراندازی به سمت نظامیان صهیونیستی متهم کرده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها