الیزابت تسورکوف اسیر صهیونیست در عراق در این ویدئو که کانال صابرین نیوز منتشر کرده، اعتراف می کند که "اسرائیلی" است و بعد از ترک سرزمین های اشغالی به آمریکا رفته و برای سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی موسوم به موساد و سازمان جاسوسی آمریکا موسوم به "سیا" کار کرده است.
کد خبر: ۱۴۳۰۷۸۴

به گزارش جام جم آنلاین، او می گوید که در سوریه برای پایه ریزی روابط بین رژیم اسرائیل و گروه شبه نظامی موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» وابسته به ارتش آمریکا در شمال شرقی سوریه فعالیت کرده است. 

این جاسوس می گوید: من به عنوان عنصر وابسته به موساد و سیا در سال ۲۰۲۲ به سوریه رفتم. 

تعداد بازدید : 81

تسورکوف می افزاید: در عراق هم برای تقویت اختلافات از طریق هماهنگی تظاهرات (اکتبری ها) به منظور ایجاد درگیری شیعی - شیعی در این کشور کار کردم.

وی درباره نوار غزه و جنگ تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی به این منطقه گفت: من به خوبی حوادث در غزه را پیگیری می کنم. روزانه حوادث غزه را دنبال می کنم؛ از جمله به قتل رسیدن زنان و کودکان و مردان و بمباران بیمارستانها. 

تسورکوف افزود: این سیاست باعث نفرت افکنی بین ما و مردم فلسطین در غزه می شود و به صلح با غزه منجر نمی شود. این مدیریت احمقانه ای از جانب کابینه نتانیاهو است که به فاجعه و ادامه جنگ منجر خواهد شد. من از خانواده های گروگان ها (خانواده اسیران صهیونیست در نزد مقاومت فلسطین) می خواهم که پیوسته برای توقف جنگ علیه غزه به خاطر فرزندان و دختران خود وارد عمل شوند زیرا این جنگ باعث کشته شدن آنها خواهد شد. 

این جنگ را نتانیاهو به طور احمقانه از طریق همسرش «ساره» و فرزندش «یائیر نتانیاهو» مدیریت می کند. اگر می خواهید که فرزندان و دخترانتان زنده برگردند، باید این جنگ متوقف شود.

وی در پایان این ویدئو می گوید: من برای خدمت به موساد و سیا وارد عراق شدم و از حدود هفت ماه است که در اسارت به سرمی برم. من به «اسرائیل» خدمت کردم و فکر می کنم که هیچ چیزی (برای آزادی ام) اتفاق نخواهد افتاد و هیچ اقدامی برای آزادی ام وجود ندارد و مهم است که «اسرائیلی ها» بدانند که این همان (ماهیت) کابینه اسرائیل است. 

من در وضعیت آسانی نیستم. من به خانواده ام و دوستانم می گویم که برای آزادی هرچه سریع  ترین من وارد عمل شوید تا برگردم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها