مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین

۷۰۰ طرح صنعتی در قزوین در حال ساخت و ساز است

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: ۷۰۰ طرح صنعتی فعال در حال ساخت و ساز در شهرک‌ها و نواحی استان در مرحله عملیات ساختمانی، نصب سوله و نصب تجهیزات و ماشین‌آلات است.
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: ۷۰۰ طرح صنعتی فعال در حال ساخت و ساز در شهرک‌ها و نواحی استان در مرحله عملیات ساختمانی، نصب سوله و نصب تجهیزات و ماشین‌آلات است.
کد خبر: ۱۴۳۰۶۰۵

مهرداد نوری- جام جم آنلاین قزوین: رضا صفاری، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در بازدید از طرح صنعتی زرین نمای کاسپین در شهرک صنعتی کاسپین اظهار داشت: از دو هزار و ۱۲۰ قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان که با متقاضیان منعقد شده است هزار واحد پروانه بهره برداری اخذ کرده و  ۷۰۰ واحد صنعتی در حال ساخت و ساز بوده که مابقی آن در مرحله تخصیص زمین و عقد قرارداد می‌باشند.

وی افزود: این تعداد طرح‌های صنعتی در مرحله دیوار کشی، اسکلت سازی، عملیات ساختمانی و نصب تجهیزات و ماشین‌آلات است که با بهره‌برداری آن‌ها برای ۲۵ هزار نفر اشتغال محقق می‌شود که در حال حاضر جهت احداث این طرح‌های صنعتی بالغ بر دو هزار نفر کارگر ساختمانی مشغول به فعالیت هستند.

صفاری تصریح کرد: طبق دستورالعمل ضوابط ساخت وساز، شرکت شهرک‌های صنعتی برای تسهیل در سرمایه گذاری و تشویق جهت سرعت بخشیدن به استقرار صنایع کوچک و متوسط در شهرک‌های صنعتی با اعطای معافیت‌ها و مشوقات ظرفیت‌های زیادی را برای آن‌ها فراهم آورده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین افزود: طبق دستورالعمل بهره برداری از زمین، اعیانی و تاسیسات شهرک‌ها و نواحی صنعتی واحد‌های صنعتی که اقدام به بهره برداری پیش از موعد نماید طبق زمانبدی اعلام شده مشمول مشوقات بخشودگی خواهند شد.

صفاری اظهار داشت: با توجه به لزوم رعایت ضوابط ساخت و ساز واحد‌های صنعتی و تولیدی و حفظ منابع ملی کشور، ضمن جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیر مجاز و غیر فنی، واحد صنعتی در صورت تخلف از همه تخفیفات و مشوق‌ها محروم خواهد شد که این موضوع خود اهرم مناسبی جهت کنترل ساخت و ساز در نواحی و شهرک‌های صنعتی می‌باشد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها