پایان یکی از بزرگترین جشنواره های کودک و نوجوان کشور

جشنواره بچه های ایران ۲ با حضور ۵۰ هزار کودک و نوجوان

جشنواره بزرگ سینمایی «بچه‌های ایران ۲» به همت سازمان فرهنگی شهرداری اسلامشهر با حضور جمعی از مسؤولان شهرستان، کودکان، نوجوانان و خانواده ها در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر افتتاح شد.
کد خبر: ۱۴۲۹۹۹۸

جشنواره سینمایی «بچه‌های ایران ۲» به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اسلامشهر برای دومین سال متوالی با حضور مسئولان شهرستانی و کودکان و نوجوانان اسلامشهری در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر همراه با اکران فیلم انیمیشن بچه زرنگ افتتاح شد.

حجت‌ الاسلام سید بهنام میرزاپور در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره، اظهار داشت: این جشنواره با هدف تعالی و رشد کودکان و نوجوانان و ایجاد شور و نشاط در سطح جامعه برای دومین سال متوالی، اکران خود را از امروز در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر آغاز کرد.

وی افزود: در این جشنواره که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اسلامشهر به‌صورت کاملاً رایگان برگزار می‌شود، پیش‌بینی می‌شود بیش از ۴۰ هزار کودک و نوجوان به همراه خانواده‌هایشان از ۲۰ آبان ماه تا ۱۳ دی‌ماه به مدت ۲۴ روز مهمان پردیس سینمایی فجر اسلامشهر بوده و به تماشای انیمیشن‌های روز سینمای ایران بنشینند.

رئیس ستاد جشنواره سینمایی بچه‌های ایران ۲ تصریح کرد: در این جشنواره قصد داریم در کنار اکران انیمیشن‌های ایرانی با اجرای برنامه‌هایی از قبیل؛ جنگ شادی، اجرای عمو روحانی، اجرای برنامه شاد عروسکی، اهدای هدایا به کودکان و مسابقه لحظات شادی را برای دانش آموزان اسلامشهری و خانواده‌هایشان به ارمغان بیاوریم.

وی همچنین افزود: با توجه به جنایت رژیم صهیونیستی و برای همدردی کودکان عزیز اسلامشهری با مردم مظلوم غزه پویش کودکانه ای آغاز شده است که کودکانی که برای شرکت در جشنواره بچه های ایران می آیند با خود نقاشی به همراه دارند که این تصاویر ابراز همدردی ای با کودکان فلسطینی بوده و در دیواری با عنوان مقاومت در سینما فجر اسلامشهر نصب می گردد.

میرزاپور با بیان اینکه ظرفیت اکران هفته اول جشنواره تنها در ۲۴ ساعت پس از شروع ثبت نام تکمیل شد بیان کرد: این جشنواره در بازه زمانی ۲۴ روزه در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه و در ۶ سانس از ۸:۳۰ صبح الی ۲۰:۳۰ شب برگزار خواهد شد و #خانواده های اسلامشهری می توانند با مراجعه به سایت www.eslamshahrticket.ir ثبت نام کنند.

گفتنی است جشنواره سینمایی بچه‌های ایران سال گذشته با استقبال پرشور کودکان و نوجوانان برگزار و بیش از ۳۷ هزار نفر در آن شرکت کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها