شرکت ارج با استفاده از سکوی تامین مالی جمعی (آی بی کراد) بخشی از سرمایه در گردش مورد نیاز جهت توسعه محصولات خود را تامین نمود.
کد خبر: ۱۴۲۹۷۹۹

 شرکت ارج،  کهن ترین تولیدکننده لوازم خانگی در خاورمیانه که در سال ۱۳۱۶ تاسیس شد بعد از فراز و فرود های فراوان با ورود بخش خصوصی و تادیه کلیه دیون بانکی، بیمه ای، مالیات، شهرداری و مطالبات کارگری به افزایش سرمایه در دو مرحله پرداخت.


مدیران جدید ارج با پرداخت کلیه بدهی‌های معوق، پروژه بازسازی، احیا و به روز رسانی خطوط تولید و ساماندهی شرکت‌های زیرمجموعه را در دستور کار خود قرار دادند که نهایتا ارج در ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ رسماً با افتتاح دو خط تولید به عرصه صنعتی کشور بازگشت.


در همین راستا شرکت ارج با استفاده از سکوی تامین مالی جمعی (آی بی کراد) بخشی از سرمایه در گردش مورد نیاز جهت توسعه محصولات خود به ارزش ۲۵۰ میلیارد ریال را با بازپرداخت یک دوره یکساله با سود مشارکت سالیانه ۲۹ درصد تامین نمود.


بهره‌مندی شرکت ارج از این روش‌ها بیانگر اراده و تدابیر سهامداران و مدیران ارشد مجموعه جهت بهبود بخشیدن به تعامل با مالکان حقیقی این برند ملی یعنی مردم عزیز ایران است که شایسته محصولات روز و با کیفیت هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها