در شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفت؛

موافقت با ریاست فرهنگستان علوم بر هیات حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی

شورای عالی انقلاب فرهنگی با پیشنهاد ریاست فرهنگستان علوم بر هیات حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره، طرح و اعضا با توجه به تغییرات اخیر و رشد کمی و کیفی مطلوب فعالیت‌های فرهنگستان علوم موافقت کرد..
کد خبر: ۱۴۲۹۷۵۲

به گزارش جام جم آنلاین، شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی در جلسه عصر سه‌شنبه که به ریاست آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، دستور رئیس‌جمهور برای توسعه ماموریت شورای‌ عالی جوانان را که در دیدار روز سه‌شنبه ۹ آبان با جمعی از نوجوانان مطرح شد، مورد بررسی و تصویب قرار داد.

بر این اساس، اساسنامه شورای‌ عالی جوانان مطابق با مصوبه جدید اصلاح و برای تصویب به شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی ارائه خواهد شد تا از این پس این شورای‌ عالی مسائل جوانان و نوجوانان را توأمان پیگیری کند.

در ادامه پیشنهاد رئیس فرهنگستان علوم درباره ریاست این مجموعه بر هیات حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره، طرح و اعضا با توجه به تغییرات اخیر و رشد کمی و کیفی مطلوب فعالیت‌های فرهنگستان علوم، با ریاست فرهنگستان علوم بر این هیئت موافقت کردند.

ارائه گزارش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره سند تحول جامع این مجموعه بخش پایانی جلسه امروز شورا بود. بر اساس گزارش دکتر تهرانچی از فعالیت‌های دانشگاه در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، مهارت‌آموزی و فعالیت‌های اقتصادی، دانشگاه آزاد اسلامی رشد و توسعه قابل توجهی به‌ویژه در حوزه‌های مهارت‌آموزی مطابق با سند جامع تحول این دانشگاه داشته است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها