در این طرح ۲۷۹ دانش‌آموز بااستعداد موردحمایت کمیته امداد البرز در ۱71 مدرسه غیرانتفاعی ، نمونه دولتی وهیات امنایی به صورت رایگان  ثبت‌نام شدند.
در این طرح ۲۷۹ دانش‌آموز بااستعداد موردحمایت کمیته امداد البرز در ۱71 مدرسه غیرانتفاعی ، نمونه دولتی وهیات امنایی به صورت رایگان ثبت‌نام شدند.
کد خبر: ۱۴۲۹۶۹۵
به گزارش جام جم آنلاین البرز،رضا البرزی مدیرکل کمیته امداد البرز با اشاره به اینکه طرح مدارس همدل باهدف گسترش و تأمین عدالت آموزشی و تربیتی طراحی و اجراشده است گفت: طی توافق صورت گرفته با اداره کل آموزش‌وپرورش و با همکاری مدیران مدارس، 179دانش‌آموز معدل بالای 17 موردحمایت کمیته امداد در171 مدرسه غیرانتفاعی ، نمونه دولتی  وهیات امنایی به صورت رایگان  ثبت‌نام شدند. 
 
وی ضمن تقدیر ویژه از مدیران مدارن مدارس همدل تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان موردحمایت کمیته امداد را از اهداف اصلی این طرح عنوان کرد و افزود: در این طرح علاوه بر برگزاری کلاس‌های خصوصی و تقویتی برای دانش‌آموزان موردحمایت، دوره‌های ورزشی و فرهنگی نیز برای این عزیزان در مدارس همدل اجرا می‌شود. 
 
البرزی بابیان اینکه در حال حاضر بیش از 7500 دانش آموزان موردحمایت این نهاد بوده و از خدمات آن بهره‌مند می‌شوند گفت: کمیته امداد امام (ره) با خرید تبلت و گوشی هوشمند، پرداخت کمک‌هزینه لوازم‌التحریر و کتب درسی، کمک به تقویت بنیه تحصیلی، پرداخت کمک‌هزینه دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس شبانه، کار و دانش و فنی حرفه‌ای از دانش آموزان مددجو حمایت می‌کند. 
 
مدیرکل کمیته امداد البرز فراهم‌سازی زمینه تقویت علمی دانش‌آموزان دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد از اهداف اصلی این طرح برشمرد و بیان کرد: آینده کشور در گرو انجام چنین اقدامات ارزشمندی است که ریشه در آموزه‌های دینی و اعتقادی دارد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها