یزد- مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد گفت: در سال جاری بیش از ۱۹ هزار و ۸۷۸ فقره حواله الکترونیکی توزیع کود یارانه‌ای از طریق سامانه کنترل و پایش مواد کودی در استان به منظور تسهیل در فرآیند توزیع هدفمند ، مصرف بهینه کود کشاورزی ، حذف واسطه‌ها و حواله‌های فیزیکی صادر شده است.
کد خبر: ۱۴۲۹۶۲۱

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، محمدحسن زارعیان ضمن بیان اینکه سامانه پایش کودی به سامانه جامع پهنه‌بندی و مدیریت داده‌های کشاورزی متصل است،اظهار داشت: تخصیص کود به کشاورزان  بر اساس اطلاعات ثبت شده درسامانه جامع پهنه‌بندی انجام می شود.

وی افزود :این سامانه امکان رصد ، کنترل سریع و به روز نوع کود، مقدار و افراد تحویل‌ گیرنده را فراهم میکند.

مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد با اشاره به این که کودهای مورد نیاز کشاورزان برای کشت پاییزه باید به موقع در دسترس قرارگیرد، اعلام کرد: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد مسئولیت تامین، تدارک و توزیع نهاده‌های کشاورزی به خصوص انواع کودهای یارانه ای را بر عهده‌ داشته و آن را به سراسر نقاط استان صادر می کند.

زارعیان در پایان خاطر نشان کرد: کودهای یارانه ای موجود در انبار استان قبل از توزیع آزمایش و آنالیز می‌شوند و کشاورزان می‌توانند با اطمینان کامل از این کود‌ها که با برند شرکت خدمات حمایتی کشاورزی عرضه می‌شود، استفاده کنند.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها