مقاومت فلسطین در واکنش به ادامه جنایات ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه مواضع صهیونیستی را با موشک و خمپاره هدف قرار داد.
کد خبر: ۱۴۲۹۵۸۱

به گزارش جام جم آنلاین، گردان‌ های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) در واکنش به جنایات ارتش رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان مقر فرماندهی یگان غزه ارتش رژیم صهیونیستی در پادگان نظامی «رعیم» را موشک‌باران کرد.

علاوه بر این گردان‌های قسام اعلام کرد که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی که به شرق جحر الدیک در نوار غزه نفوذ کرده بودند را با خمپاره سنگین هدف قرار داده است.

مبارزان قسام یک تانک ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه السلاطین واقع در شمال غرب بیت لاهیا به وسیله راکت یاسین ۱۰۵ منهدم کردند.

گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز جنگ‌افزار‌های ارتش رژیم صهیونیستی که از محور‌های شمال غرب و جنوب غزه به این باریکه منطقه نفوذ کرده بودند را با موشک و خمپاره سنگین هدف قرار داد.

گردان‌های مقاومت ملی جبهه دموکراتیک نیز از حمله خمپاره‌ای به نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در موضع نظامی صوفا خبر داد.

علاوه بر این مبارزان گردان‌های مقاومت ملی جبهه دموکراتیک اعلام کردند که یکی از جنگ‌افزار‌های دشمن را در شرق منطقه الزیتون منهدم کرده‌اند و مانع از پیش‌روی نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی به محور‌های شرقی نوار غزه شده‌اند.

در حال حاضر مبارزان فلسطینی در خیابان شماره ۱۰ در جنوب شهرک تل‌الهوی در غزه به شدت با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی درگیر شده‌اند.

در نتیجه حملات موشکی و خمپاره‌ای مقاومت فلسطین به مواضع صهیونیستی آژیر هشدار در رعیم، عین هشلوشا و شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه به صدا درآمد.

گفتنی است مبارزان مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایات صهیونیست‌ها در حق ملت فلسطین، از روز شنبه ۷ اکتبر ۲۰۲۳ عملیات «طوفان الاقصی» را از باریکه غزه ضد مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کردند؛ عملیاتی که با شکست اطلاعاتی رژیم صهیونیستی همراه شد و غافلگیری نظامیان و مقامات صهیونیست را در پی داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها