استاندار البرز گفت: در بطن محور‌های برگزاری جشنواره‌های مطبوعات و ابوذر، ۳ موضوع غزه و اتفاقات فلسطین، انتخابات و امیدآفرینی و اعتمادافزایی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
استاندار البرز گفت: در بطن محور‌های برگزاری جشنواره‌های مطبوعات و ابوذر، ۳ موضوع غزه و اتفاقات فلسطین، انتخابات و امیدآفرینی و اعتمادافزایی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.
کد خبر: ۱۴۲۹۳۹۷

به گزارش جام جم آنلاین البرز،مجتبی عبداللهی در مراسم رونمایی از پوستر‌های هفتمین جشنواره مطبوعات استان و هشتمین جشنواره ابوذر گفت: فعالان عرصه رسانه در استان، همواره همراه، همدل و مقتدر، مسیر اطلاع رسانی، امیدآفرینی و تبیین گری را در پیش گرفته اند که این هم افزایی‌های آگاهانه جای قدردانی دارد. 

وی گفت: اکنون که دشمنان با ابراز‌های پیشرفته و صرف هزینه‌های هنگفت درصدد نشر اخبار با هدف تفرقه‌افکنی، فتنه گری و رسوخ در افکار عمومی بویژه جوانان دارد، رسانه‌ها هوشیار و آگاه پای کار ایستاده اند و با اشراف به مسئولیت خطیر خود، فعالیت می‌کنند.


عبداللهی ادامه داد: جای خرسندی دارد که وحدت و همدلی در استان ریشه دوانده و در ابعاد مختلف، کارگشا و موثر واقع شده که می‌توان برگزاری جشنواره‌های مطبوعات و ابوذر را نمودی بر این مدعا دانست.


وی گفت: رسانه‌های استان نیز همانند مسئولان البرز، جهادی و انقلابی و در سایه وحدت و مودت بدنبال امید آفرینی، تبیین گری و اعتماد افزایی هستند.
استاندار البرز افزود: فعالان فرهیخته عرصه رسانه در استان با حفظ ماهیت مطالبه گری که امانتی از سوی مردم است، مسئولان را مساعدت و همراهی می‌کنند تا به مشکلات و موضوعات اشراف یابند و به روند رسیدگی به آن‌ها سرعت بخشند.


وی گفت:محور‌های این جشنواره ها، دغدغه‌های مهم استان و کشور را مورد هدف قرار داده اند و نگاه رسانه‌ها را به این موضوعات حائز اهمیت، معطوف می‌کنند. 


عبداللهی افزود: انتظار می‌رود در بطن این محور ها، ۳ موضوع غزه و اتفاقات فلسطین، انتخابات، امیدآفرینی و اعتمادافزایی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.


وی گفت: امید است طبق وعده صادق مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) تا ۲۵ سال آینده هیچ اثری از رژیم صهیونیستی در دنیا باقی نماند.


استاندار البرز افزود: از سوی دیگر انتخابات مهم و سرنوشت سازی را در پیش داریم چراکه طبق بیانات رهبر معظم انقلاب، این دوره مشارکت مردم از اهمیت بیشتری برخوردار است و متولیان برگزاری باید تمام تلاش خود را برای بسترسازی مناسب متمرکز کنند.


وی گفت: رسانه‌های استان می‌توانند با روشنگری، اطلاع رسانی از دستاورد‌های نظام و انقلاب، اعتمادسازی و امید آفرینی کنند.


عبداللهی افزود: میزان مشارکت مردم البرز در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ۲۸ درصد بوده که باید دست در دست هم دهیم و این میزان را افزایش دهیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها