دکتر سیدرضا موسوی رئیس دانشگاه فنی حرفه ای هرمزگان گفت:13 آبان یادآور عزم تاریخی ملت ایران بر حفظ استقلال و اعتلای هویت ایرانی- اسلامی خود در برابر زیاده خواهی قدرت های بیگانه است.
دکتر سیدرضا موسوی رئیس دانشگاه فنی حرفه ای هرمزگان گفت:13 آبان یادآور عزم تاریخی ملت ایران بر حفظ استقلال و اعتلای هویت ایرانی- اسلامی خود در برابر زیاده خواهی قدرت های بیگانه است.
کد خبر: ۱۴۲۹۳۳۲
هرمزگان-جام جم انلاین- دکتر سیدرضا موسوی رئیس دانشگاه فنی حرفه ای هرمزگان گفت:13 آبان یادآور عزم تاریخی ملت ایران بر حفظ استقلال و اعتلای هویت ایرانی- اسلامی خود در برابر زیاده خواهی قدرت های بیگانه است. در متن پیام سیدرضا موسوی آمده است: حرکت تاریخی دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ در تقابل با رفتارهای استکباری آمریکایی¬ها، نشانی از تداوم استقلال طلبی ملت انقلابی ایران و مرحله¬ جدیدی از نقش¬آفرینی قشر دانشجو در ترسیم نقاط عطف تاریخی این مرز ¬و ¬بوم است و دانشجویان و دانش آموزان متعهد و آگاه نیز در این روز بزرگ به تمامی جهانیان نشان دادند که به هیچ عنوان زیر سلطه استکبار و استبداد نخواهند رفت و در راه حفظ شان، کیان، استقلال و اعتلای ایران اسلامی جان خود را نثار می کنند. وی با گرامیداشت این روز بزرگ در برهه ای که هجمه های مختلفی از سوی استکبار وارد می شود، ضمن اینکه یادآور تجدید میثاق با تعهد، ایمان، خودباوری و وحدت و یکپارچگی یک ملت است، فرصتی را برای تعمق ، تفکر و آگاه سازی نسل جوان و آینده ساز میهن اسلامی فراهم می آورد. سیدرضا موسوی در این پیام وظیفه و مسئولیت دانشگاه فنی حرف های در هرمزگان را به عنوان قشر فرهیخته و تاثیرگذار، بسیار مهم دانست و گفت: هدایت و راهبری صحیح دانش آموزان و دانشجویان مستعد و باهوش دانشگاه فنی در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی و تربیتی در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی علاوه بر اینکه موجب کسب موفقیت آنها در میادین ملی و بین المللی می شود، استقلال، آزادی و پیشرفت کشور را نیز به ارمغان خواهد آورد.وی در پایان این پیام آورده است: اینجانب به نوبه خود این روز بزرگ را گرامی داشته و اعلام می کنم که دانشگاه فنی حرفه ای هرمزگان همگام با اقشار مختلف مردم شریف هر مزگان ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان، خشم و انزجار خود را نسبت به استکبار و استبداد به جهانیان نشان خواهند داد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها