فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 44 هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از مناطق روستایی شهرستان بندرعباس خبرداد .
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 44 هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از مناطق روستایی شهرستان بندرعباس خبرداد .
کد خبر: ۱۴۲۹۳۳۰
هرمزگان-جام جم انلاین-فرمانده انتظامی استان هرمزگان از اجرای طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت و کشف 44 هزار لیتر سوخت قاچاق در یکی از مناطق روستایی شهرستان بندرعباس خبرداد . سردار "علی اکبر جاویدان " در تشریح این خبر بیان داشت : طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت با هدف جلو گیری از هدرفت سرمایه ملی ، در منطقه خان سرخ از توابع شهرستان بندرعباس اجرا شد. وی افزود: در اجرای این طرح ضربتی که با مشارکت و همکاری میدانی یگان امداد و پاسگاه انتظامی خونسرخ اجرا شد ، چندین محل دپوی سوخت قاچاق و یکدستگاه کامیون حامل سوخت قاچاق شناسایی و توقیف شدند.این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در این رابطه تعداد 100عدد بشکه های فلزی و پلاستیکی حمل گازوئیل جمع آوری و 44 هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط شد. فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری 5 نفر از عاملان قاچاق سوخت در این طرح، ارزش مالی سوخت های قاچاق کشف شده در این عملیات را بنا به اعلام نظر کارشناسان اقتصادی 15 میلیارد ریال عنوان کرد. سردار جاویدان با تاکید بر جدیت پلیس در اجرای مستمر طرح های پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز در مناطق مختلف استان، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه دپو و یا قاچاق کالا ،سوخت و مواد مخدر مراتب را از طریق سامانه تلفنی مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به پاکسازی محل و شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام گردد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها