مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان در همایش سراسری مهر 1402 تشریح کرد؛

مختصات عبور موفق شبکه برق خوزستان از پیک مصرف 1402‎

برای گذر از پیک مصرف تابستان 1403 ؛

نقشه راه شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تدوین شد

کمیته بهبود بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای خوزستان برگزار و نقشه راه آماده‌ سازی شبکه برای گذر از تابستان 1403 با توجه به سیاست‌های ابلاغی شرکت توانیر، بررسی و تدوین شد.
کد خبر: ۱۴۲۹۱۲۰

جام جم آنلاین - خوزستان، کمیته بهبود بهره‌برداری این شرکت با حضور مدیرعامل و مدیران مربوطه برگزار شد و در این جلسه با توجه به ابلاغ برنامه‌های گذر از اوج بار 1403 حوزه بهره‌برداری از سوی شرکت توانیر، نقشه راه و چگونگی آماده‌سازی شبکه برای گذر از پیک مصرف تابستان 1403 بررسی و برنامه‌ریزی شد.

در این نشست برنامه‌های گذر از اوج بار 1403 حوزه بهره‌برداری ابلاغی از سوی شرکت توانیر که در آن به نگهداری، تعمیرات، اصلاح و بهینه‌سازی و افزایش ظرفیت پایداری شبکه، تجهیز گروه‌های واکنش سریع برای پاسخگویی سریع به حوادث، متعادل‌سازی بارگیری از پست‌ها با احداث پست‌های جدید، خرید و تعویض بوشینگ و رفع عیب از خازن‌های شبکه و ...اشاره شده بود مورد بررسی قرار گرفت و دستورالعمل آماده‌سازی شبکه انتقال و فوق توزیع خوزستان تدوین شد.

محمود دشت‌بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان در این نشست از مدیران نواحی بهره‌برداری خواست که با توجه به سیاست‌های ابلاغی وزارت نیرو و شرکت توانیر و تجزیه و تحلیل وضعیت شبکه و پیش‌بینی رشد مصرف، کنترل و نظارت دقیق و مستمر 24 ساعته بر روی شبکه برای آماده‌سازی آن و اجرای برنامه‌ریزی تدوین شده در زمان باقی‌مانده تا شروع پیک تابستان پیش‌رو داشته باشند تا مانند امسال بدون هیچ مشکلی برق پایداری به دست مشترکین رسانده شود.

وی همچنین با قدردانی از تلاش‌های مدیران نواحی، از حمیدرضا زرین جویی مدیر امور انتقال ناحیه جنوب شرق به مرکزیت ماهشهر برای عملکرد مناسب در گذر از پیک مصرف تابستان 1402 تشکر کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها