ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد در امتداد مرز شمالی با لبنان در حالت «آماده‌باش» حداکثری قرار دارد.
کد خبر: ۱۴۲۹۰۰۰

به گزارش جام جم آنلاین، ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد در امتداد مرز شمالی با لبنان در حالت «آماده‌باش» حداکثری قرار دارد.

به گزارش سایت روزنامه انگلیسی «گاردین»، ارتش رژیم موقت صهیونیستی ضمن اشاره به سخنرانی «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌ الله لبنان که قرار است عصر امروز انجام شود، افزود به هر رویدادی در مرز پاسخ خواهد داد. 

قرار است دبیرکل حزب‌ الله لبنان، امروز جمعه (سوم نوامبر، ۱۲ آبان) ساعت سه به وقت بیروت سخنرانی کند. کانال‌های خبری نزدیک به حزب‌الله پیش‌تر تیزری در این خصوص منتشر کردند که توجه بسیاری را در این شرایط حساس به خود جلب کرد. 

شبکه ماهواره‌ای المیادین، در این خصوص گزارش داد آمریکا سخنرانی سید حسن نصرالله را از نزدیک دنبال می‌کند و رژیم صهیونیستی نیز نگران این سخنرانی است.

از زمان آغاز نبرد طوفان الاقصی علیه اشغالگران صهیونیست در هفتم اکتبر گذشته تاکنون، دبیرکل حزب‌الله لبنان سخنرانی نکرده و تنها چهارشنبه (سوم آبان) در نوزدهمین روز نبرد با اشغالگران میزبان «زیاد النخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و «صالح العاروری» نائب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس بود. 

«حسن فضل‌الله» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان پیش‌تر درباره مواضع دبیرکل حزب‌الله در خصوص عملیات طوفان الاقصی و درگیری‌های مرزی در جنوب لبنان و اینکه او چرا تا این لحظه اقدام به سخنرانی نکرده اظهار داشت، سید نصرالله هر لحظه تحولات جنوب لبنان و غزه را دنبال می‌کند و همراه با فرماندهان میدانی مقاومت بر مدیریت نبرد نظارت دارد. سید حسن نصرالله کسی است که این نبرد را مدیریت می‌کند و برای هر احتمال و سناریویی آماده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها