خبرنگار شبکه العالم از طرح خبیثانه رژیم صهیونیستی برای اطمینان از کشته شدن مجروحان حملات خود به مناطق مسکونی در نوار غزه خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۸۸۳۳
تعداد بازدید : 48

به گزارش جام جم آنلاین، خبرنگار شبکه العالم در غزه گفت: رژیم اشغالگر با هدف اطمینان از کشته شدن فلسطینیان مجروح شده و نرسیدن آنان به بیمارستان ها، طرحی خبیثانه در نظر گرفته است.

خبرنگار العالم افزود: هرچند وزارت بهداشت فلسطین تعداد شهدای بمباران‌های رژیم صهیونیستی را اعلام می‌کند، اما این تعداد رو به افزایش است، زیرا بیش از سه هزار و ۲۰۰ فلسطینی زیر آوارند که اگر در بمباران‌ها مجروح شده باشند، جزو شهدا خواهند بود.

وی تاکید کرد: خودرو‌های غیرنظامی قادر به نجات افراد مفقود زیر آوار‌ها نیستند و دلیل آن این است که اسرائیل آن‌ها را به طور مستقیم هدف قرار می‌دهد تا به مجروحان نرسند و در همین حال با بمباران راه‌ها مانع رسیدن آمبولانس‌ها به مجروحان می‌شود.

همین مسئله باعث شده است خدمه آمبولانس اغلب مجبور شوند از خودرو‌ها پیاده شوند و برای رسیدن به مصدومان با پای پیاده از جاده‌ها عبور کنند.

خبرنگار العالم تاکید کرد که اشغالگران عمدا نیرو‌های امدادی را هدف قرار می‌دهند و شمار زیادی از نیرو‌های بخش بهداشت فلسطین را به شهادت رسانده اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها