مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمان خبرداد:

کشف بیش از 31 هزار لیتر سوخت قاچاق در کرمان

وزیر دادگستری در جمع کارکنان تعزیرات کرمان: 

مردم باید آثار حضور تعزیرات را در ثبات قیمت‌ها و کالا‌ها ببینند

وزیر دادگستری گفت: انتظار دارم اگر دستگاه‌های دیگر وظایف نظارتی را خوب انجام نمی‌دهند؛ تعزیرات با جدیت نظارت کند.
کد خبر: ۱۴۲۸۸۰۱

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ همزمان با سفرریاست قوه قضاییه به استان کرمان، امین حسین رحیمی، درجمع کارکنان اداره تعزیرات حکومتی استان کرمان به با اشاره به اهمیت وظایف این اداره کل، افزود: تعزیرات مرجع رسیدگی است و انتظار دارم اگر دستگاه‌های دیگر وظایف نظارتی را خوب انجام نمی‌دهند تعزیرات گشت‌های مشترک را برای پیشگیری از وقوع تخلف با جدیت و با دقت سرعت و بازدارندگی انجام دهد.

وی بر تعامل با دستگاه‌های دیگر تاکیدکرد: مردم حاکمیت را می‌شناسند و تعزیرات باید تلاش کند تا با هماهنگی و تعامل با ستاد تنظیم بازار و دستگاه‌های دیگر، گشت‌های مشترک را بیشتر فعال کنند تا مردم آثار حضور تعزیرات را در ثبات قیمت‌ها و کالا‌ها ببینند.

وی همچنین با بررسی مشکلات و چالش‌های پیش روی کارکنان تعزیرات برای پیگیری قول مساعد داد.

در ابتدای این دیدار مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: ۱۱۲ هزار و ۳۰۴ واحد صنفی مجوز دار در استان فعال هستندو بیش از ۷۸ هزار واحد صنعتی، ۴۹۰ واحد معدنی، ۶۸۰۰ محدوده معدنی‌، سه منطقه اقتصادی و ۷۰۰ اثر ثبت ملی در استان کرمان وجود دارد.

میری، گفت: تعزیرات حکومتی در استان کرمان متاسفانه در مدت ۳۰ سال افزایش نیرو نداشته و در کرمان با وجود ۲۸۶ پست مصوب، فقط ۸۲ نیرو در اداره کل تعزیرات حکومتی مشغول به کار هستند و کمتر از یک سوم پست های مصوب این اداره کل دارای تصدی است.

وی افزود: با توجه به گستردگی استان 10 اداره تعزیرات در استان فعال است و مابقی شهرستان‌ها بصورت اقماری زیر پوشش شهرستان های مادر اداره می شوند.

درادامه نماینده کارکنان تعزیرات حکومتی ونماینده خانواده ایثار گران اداره کل تعزیرات حکومتی مشکلات و چالش‌های پیش رو را با وزیر دادگستری مطرح کردند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها