معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی :

تولیدکنندگان استان حساب‌های خود را به بانک‌های خراسان‌شمالی انتقال دهند

معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی :

ضرورت بکارگیری حداکثری ظرفیت و توانایی در مسیر تولید استان

اسدالله ابراهیمی ـ جام جم آنلاین ـ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی صبح امروز در سیزدهمین جلسه ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان استان، گفت: با حرکت و به کار گیری حداکثر ظرفیت توانایی و دانش شاهد رونق و توسعه تولید در استان خواهیم بود.
کد خبر: ۱۴۲۸۷۷۴
نویسنده اسدالله ابراهیمی

ناصر فخر موحدی در راستای رونق تولید به برگزاری تور های صنعتی و بازدید از واحدهای تولیدی و فناور و به اشتراک گذاشتن توانایی ها و دانش تاکید کرد . 
فخر موحدی با بیان اینکه برگزاری رویداد تانا در حوزه های مختلف یک ضرورت است، گفت:ظرفیت های متعددی برای برگزاری تانا در استان وجود دارد که پیگیری عملیاتی شدن تانای گردشگری، شهرک های صنعتی و تعاونی ها هدف گذاری و پیگیری شود.  
وی بر تداوم برگزاری چنین رویدادهایی در سایر حوزه ها تاکید کرد و افزود: همچنین پس از برگزاری رویداد تانا نسبت به پیگیری و کسب اطمینان از تحقق اهداف طرح اقدام شود. 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: کشاورزی استان از ظرفیت ها و پتانسیل های بسیاری برخوردار است و با پیگیری و تلاش ظرفیت های این حوزه بیش از پیش شکوفا خواهد شد. 
فخر موحدی بر شناسایی واحدهای راکد و نیمه فعال در استان تاکید کرد و گفت: این واحد ها می توانند از امکانات و حمایت های بخش خصوصی استفاده کنند و تنها متکی و معطل تسهیلات بانک ها نمانند.

در ادامه این جلسه، گزارشی از دستاوردهای برگزاری تانا در استان ارائه شد./خراسان شمالی _خبرنگار جام جم _اسدالله ابراهیمی

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها