ایران هیچ گروه و جنگ نیابتی در منطقه ندارد
وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه سی ان ان آمریکا:

ایران هیچ گروه و جنگ نیابتی در منطقه ندارد

وزیر کشور با اعلام اینکه مردم کشور‌های مسلمان که نمی‌توانند نسبت به سرنوشت مظلومان فلسطین بی‌تفاوت باشند، یادآور شد: به تعبیر رهبر انقلاب، ممکن است مسلمانان منطقه بی‌تاب شده و براساس احساس مسئولیت خود اقدامی کنند.
کد خبر: ۱۴۲۸۷۴۷

به گزارش جام جم آنلاین، احمد وحیدی در گفتگو با ایسنا درباره اتهام آمریکا به ایران در مورد حملات نیرو‌های مخالف آمریکا به پایگاه‌های این کشور در عراق و سوریه، اظهار کرد: اسرائیل با چراغ سبز آمریکا این جنایات را در غزه انجام می‌دهد و آمریکا این جنگ را مدیریت می‌کند. طبیعی است که مسلمانان نسبت به ظلمی که مردم غزه می‌شود، ناراحت هستند و امریکا باید بداند اقداماتش بی پاسخ نمی‌ماند. همه نگران هستند و ممکن است هرجایی آن‌ها را به عنوان مقصر اصلی مورد هدف قرار دهند که ربطی به ایران ندارد. قبلا به صورت علنی به آن‌ها تذکر داده شد که جلو کشتار بی‌رحمانه را بگیرید و حمایت نکنید.

وی افزود: مردم کشور‌های مسلمان نمی‌توانند نسبت به سرنوشت مظلومان فلسطین بی‌تفاوت باشند و به تعبیر رهبر انقلاب، ممکن است مسلمانان منطقه بی‌تاب شده و براساس احساس مسئولیت خود اقدامی کنند و این اقدام خیلی طبیعی است و هیچ ربطی به ایران ندارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها