مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت:

۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای مسکن نیازمندان چهارمحال و بختیاری تخصیص یافت

۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ برای احداث مسکن نیازمندان در سطح استان تخصیص یافت.
کد خبر: ۱۴۲۸۶۸۲

 به گزارش جام جم آنلاین ،فرشید ریاحی سامانی روز چهارشنبه  در خصوص نحوه اجرای مصوبات دور اول سفر رییس‌جمهور به این استان افزود: برای جذب این اعتبار تیمی متشکل از حوزه معاونت عمرانی استانداری و کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تشکیل شد و شیوه‌نامه فرآیند اجرایی آن تدوین و به شهرستان‌ها ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: فهرست‌های اولیه هر شهرستان ارسال و پالایش متقاضیان براساس شیوه‌نامه توسط این تیم در حال انجام است و توزیع شهرستانی اعتبارات با ابلاغ معاون عمرانی استاندار انجام و در حال بررسی و تایید نهایی است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری همچنین از اختصاص یک‌هزار میلیارد ریال اعتبار جهت بازنگری و اجرای طرح‌های هادی روستایی خبر داد و گفت: تاکنون از این مبلغ ۲۳۰ میلیارد ریال به استان تخصیص یافته و انتخاب پیمانکار انجام و عملیات اجرایی آغاز شده است.

ریاحی تصریح کرد: یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیز به منظور سند توسعه شهرستان کوهرنگ از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور، استان و بنیاد علوی در نظر گرفته شده که از این مبلغ هفت میلیارد تومان تخصیص و مراحل انتخاب پیمانکار انجام و عملیات طرح‌های هادی روستایی وارد مرحله اجرا شده است.

وی یادآور شد: ۴۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیز از محل سازمان برنامه و بودجه کشور و استان به نسبت مساوی در سال های ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۳ برای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در نظر گرفته شده است که تا امروز ۱۷۰ میلیارد ریال آن تخصیص و مراحل انتخاب پیمانکار انجام و عملیات اجرایی شروع شده است.

 چهارمحال و بختیاری ۱۹ خرداد سال ۱۴۰۱ میزبان رییس‌جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت بود. در این سفر اعتبارات قابل توجهی برای استان به تصویب رسید که پس آن به مرور با تخصیص و جذب این میزان اعتبار تحول چشمگیری در بخش‌های مختلف این استان در حال شکل‌گیری است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها