ضربه به قاچاقچیان سوخت در شرق هرمزگان

ماموران انتظامی، مرزبانی و یگان ویژه هرمزگان در یک عملیات مسنجم، بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بندر کرگان میناب کشف و ضبط کردند.
ماموران انتظامی، مرزبانی و یگان ویژه هرمزگان در یک عملیات مسنجم، بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بندر کرگان میناب کشف و ضبط کردند.
کد خبر: ۱۴۲۸۵۵۴
هرمزگان-جام جم انلاین-ماموران انتظامی، مرزبانی و یگان ویژه هرمزگان در یک عملیات مسنجم، بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بندر کرگان میناب کشف و ضبط کردند. فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان خبر بالا گفت: این علمیات از سحرگاه امروز در روستای کرگان از توابع شهرستان میناب اجرا شد. به گفته سردار علی اکبر جاویدان در این عملیات، ۶۰ کیلومتر خط لوله انتقال سوخت از منازل به سمت خور کشف و همچنین بیش از صد مخزن بزرگ و انواع مخازن کوچک پلاستیکی و فلزی که مملو از سوخت قاچاق بود، پس از تخلیه، امحاء شد. وی افزود: بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق که پس از انبار کردن از طریق ۱۴ مشک ماری جابجا می‌شد کشف و حدود ۲۰۰ هزار لیتر سوخت با توجه به ممکن نبودن جابجایی به همراه مشک‌های ماری، امحاء شد. فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: ۴ دستگاه خودروی سواری لوکس خارجی قاچاق، دو دستگاه موتورسیکلت ۲۵۰ سی سی، دو دستگاه موتور قایق، دو دستگاه موتور خودرو، یک دستگاه موتور تریلی، ۲ دستگاه پرس مشک (تولید مشک ماری)، ۵۴ حلقه لاستیک بزرگ خارجی و ۳۰ هزار نخ سیگار و انواع دیگر کالا‌های قاچاق نیز در این عملیات کشف شد. سردار جاویدان افزود: سوخت‌های قاچاق کشف شده از مخازن و محل‌های انبار، تخلیه و بوسیله ۱۵ دستگاه کامیون تانکردار به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منتقل شد. وی گفت: طرح‌های عملیاتی و ضربتی پاکسازی مناطق آلوده به قاچاق سوخت بصورت مستمر و با اقتدار اجرا می‌شود و پلیس با عاملان قاچاق با جدیت و بدون اغماض برخورد می‌کند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها