رژیم صهیونیستی و تاکتیک سوخته دستاوردسازی
دکتر علی عبدی در یادداشتی اختصاصی برای جام جم آنلاین مطرح کرد

رژیم صهیونیستی و تاکتیک سوخته دستاوردسازی

خبرنگار شبکه خبری العالم از نوار غزه گفت: تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه برای بیست و پنجمین روز ادامه دارد و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به بمباران منازل غیرنظامیان ادامه می‌دهند.
کد خبر: ۱۴۲۸۵۱۱
تعداد بازدید : 15

به گزارش جام جم آنلاین، احمد سهمود خبرنگار العالم افزود تا این لحظه شمار زیادی شهید و زخمی پس از بمباران خانه‌ای در منطقه المغازی و همچنین خانه دیگری در الزوایده، به بیمارستان شهدای الاقصی منتقل شده اند و یک تالار عروسی نیز دیروز دوشنبه در اردوگاه نصیرات هدف قرار گرفت.

وی افزود: بمباران بر محله‌های التفاح، الشعف، الزیتون، تل الهواء و منطقه النصرغزه متمرکز شده، این محله‌ها از محله‌های شرقی و غربی باریکه هستند و کشتار دراین محله‌ها ادامه دارد.

وی بر عدم توانایی آمبولانس‌ها در رسیدن به برخی مناطق به دلیل هدف گیری آن و هدف قرار دادن زیرساخت‌ها و خیابان‌های اصلی حد فاصل مرکز پزشکی شفا و این مناطق خبر داد و گفت: همچنین تمرکز بمباران توپخانه بر خیابان البحر است که برای شهر غزه حیاتی است و دارای هتل‌ها و تالار‌های زیادی است، و امروز سه شنبه مورد حمله توپخانه‌ای قرار گرفت.

خبرنگار العالم از غزه به بمباران چاه‌های آب منطقه النصیرات در چارچوب تشدید محاصره غزه و جلوگیری از رسیدن آب به منازل شهروندان، و کشتاری که در این منطقه رخ داد و به شهادت بیست نفر منجرشد، اشاره کرد.

سهمود گفت: هر از چند گاهی افزون بر تشدید گلوله باران به صورت کمربند آتشی در مجاورت بیمارستان قدس، صدای گلوله باران در منطقه الوسطی در اطراف بیمارستان شهدای الاقصی را می‌شنویم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها