سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان خبرداد:

پرداخت وام 20 میلیونی به متقاضیان خرید صنایع‌دستی در کرمان

در راستای اعطای وام 20میلیونی به متقاضیان خریدصنایع‌دستی؛

22 فروشگاه صنایع‌دستی درکرمان آماده ارائه خدمات هستند

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان با اشاره به اعطای تسهیلات 20 میلیون تومانی به متقاضیان خرید صنایع‌دستی دراین استان گفت: در راستای این طرح 22 فروشگاه صنایع‌دستی در سطح استان آماده ارائه خدمات است.
کد خبر: ۱۴۲۸۴۱۱

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ کاظم حسین‌زاده، اظهارکرد: 16 فروشگاه درشهر کرمان، دو فروشگاه درسیرجان و یک فروشگاه درراین، ماهان، شهربابک و قلعه‌گنج آماده ارائه خدمات به علاقمندان به خرید صنایع‌دستی است.

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان افزود: بیشتر فروشگاه‌های صنایع‌ دستی کرمان درکاروانسرای گنجعلیخان و مابقی درخیابان‌های خواجو، بهمنیار، قدمگاه، شهرک خواجو و همچنین فروشگاه معلم، بلوار صدوقی و حمزه در نظر گرفته شده‌اند.
 
او ادامه داد: فروشگاه‌های آستانه شاه نعمت‌الله ولی ماهان، ارگ تاریخی راین، بلوارحمزه سیرجان هم آماده ارائه خدمات هستند. 
 
حسین‌زاده، بیان کرد: اجرای این‌گونه طرح‌های حمایتی در ایجاد انگیزه برای خرید کالا‌های صنایع‌دستی بسیار مؤثراست و درتلاش هستیم که این طرح به‌صورت دائمی ادامه یابد.
 
اوبا اشاره به اینکه این طرح همچنین به‌منظور تحرک بخشی و رونق خرید صنایع‌دستی درحال اجرا است خاطرنشان کرد: ازآن جایی که اکثرابانوان در ابتدا و انتهای زنجیره تولید و مصرف صنایع‌دستی قرار می‌گیرند، ما می‌توانیم برنامه‌های خوبی برای حمایت و ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این حوزه داشته باشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها