حزب الله لبنان با گلوله پاسخ درخواست‌های آمریکا را داد

نماینده جنبش حماس در لبنان خبر داد که آمریکایی‌ها واسطه‌هایی نزد حزب الله لبنان فرستادند و گفتند که نمی‌خواهند وارد جنگ شوند، ولی حزب الله با بمباران سه مقر نظامی صهیونیستی، پاسخ واشنگتن را داد.
کد خبر: ۱۴۲۸۳۷۸

به گزارش جام جم آنلاین، احمد عبدالهادی، نماینده جنبش حماس در لبنان گفت که عملیات طوفان الاقصی، قواعد تازه‌ای در جنگ با دشمن صهیونیستی ایجاد کرد که زیربنای آزادی کامل فلسطین خواهد بود.

عبدالهادی خبر داد که در روز نخست این عملیات، آمریکایی‌ها واسطه‌هایی نزد حزب الله لبنان فرستادند و گفتند که نمی‌خواهند با این جنبش وارد جنگ شوند، ولی حزب الله با بمباران سه مقر نظامی صهیونیستی، پاسخ واشنگتن را داد.

جنبش حزب الله امروز دوشنبه خبر داد که تجهیزات فنی و جاسوسی متعلق به نظامیان رژیم صهیونیستی را در مقر نظامی «بیاض بلیدا» هدف قرار داده است. حزب الله با بیان اینکه این حملات با سلاح مناسب صورت گرفته است، افزود که در پی این حملات، چند نظامی اسرائیلی نیز زخمی شدند.

چند روز پس از آغاز عملیات طوفان الاقصی، نیرو‌های حزب الله حملات راکتی و توپخانه‌ای خود را به شهر‌ها و شهرک‌های اسرائیلی آغاز کردند. این حملات در حال حاضر، در حال گسترش است و حزب الله از موشک‌های با بُرد بالاتر استفاده می‌کند.

به گزارش خبرگزاری صفا، عبدالهادی با بیان اینکه حزب الله وارد جنگ شده است، تصریح کرد: محور مقاومت، مقاومت فلسطین را رها نخواهد کرد، بلکه بر اساس تحولات داخل [فلسطین]، محور مقاومت نیز در جبهه‌های مختلف وارد عمل خواهد شد.

این مقام حماس با اشاره به اینکه امنیت، مهمترین چیزی بود که رژیم صهیونیستی بر مبنای آن بنا شد، ولی در این عملیات از بین رفته است، خاطر نشان کرد: دیدار سید حسن نصرالله با العاروری و النخاله، این پیام را مخابره کرد که بخش‌های مختلف محور مقاومت، بر سر نحوه تداوم این جنگ، با هم در حال هماهنگی هستند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها