فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه؛

گاز گرفتگی در کرمانشاه جان گرفت

شهردار کرمانشاه گفت: ١۶٢ کار را در حوزه های عمرانی، ترافیکی، مالی، منابع انسانی، رفت و روب شهر، پسماند، جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و حوزه‌های متعدد از جمله سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال آغاز کرده ایم که در حال پیگیری و اجرا است.
کد خبر: ۱۴۲۷۶۷۲

جام جم آنلاین-منیر اضمحالی؛ به گزارش پایگاه خبری طلوع، آیت‌الله حبیب‌الله غفوری ظهر روزچهارشنبه آبان ماه در دیدار با مدیران و جمعی از کارکنان شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه که در تالار شهرداری برگزار شد،گفت: موفقیت حاصل شده در شهرداری ناشی از همفکری و همراهی تمامی این مجموعه است که از زحمات آن‌ها قدردانی می‌کنیم.


نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: ما در دنیا یک زندگی مادی شامل آنچه که به جسممان مربوط است داریم و مجموعه آن با اعمال، رفتار و گفتار ما در حوزه کار، فعالیت و زندگی شخصی و فردی شکل می‌گیرد که دغدغه‌ ذهنی را عمدتا زندگی مادی تشکیل می‌دهد.


نادر نوروزی شهردار کرمانشاه در ادامه این نشست بیان داشت: شهرداری به عنوان نهادی که بیشترین تماس را با شهروندان دارد و حجم زیادی از خدمات را ارائه می‌دهد عملکرد و نقش آن در کسب رضایت مردم موثر است.


وی افزود: تلاش شبانه روزی همکاران من در شهرداری موجب می‌شود زندگی برای مردم کرمانشاه آسان تر شود و مواردی همچون پسماند زباله، ترافیک، آرامستان ها، عمران و آبادی شهر و کارهای فرهنگی شهر از جمله وظایف شهرداری است.


شهردار کرمانشاه خطاب به نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: با توصیه‌های شما در امور فرهنگی و سایر امور توان ما مضاعف می‌شود و تلاش بیشتری خواهیم داشت.


وی گفت: در شهرداری در هشت محور اصلی ٧٠ مسئله استخراج کردیم و هر یک را وزن بخشیدیم که نقش آن‌ها را در زندگی مردم سنجش کرده و امکان حل آن را محک زدیم. 


این مقام مسئول عنوان کرد: ٢٢ ماه توفیق خدمتگزاری به مردم کرمانشاه را دارم و بخشی از مسائل را حل کرده و بخشی از آن هنوز حل نشده است. 


وی تأکید کرد: ١۶٢ کار را در حوزه عمرانی، ترافیکی، مالی، منابع انسانی، رفت و روب شهر، پسماند، جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز و حوزه‌های متعدد از جمله سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال آغاز کردیم که در حال پیگیری است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها