جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی امروز در ادامه بمباران غزه، منزل یک خانواده ایرانی الاصل در این باریکه را نیز بمباران کردند.
کد خبر: ۱۴۲۷۴۳۸

به گزارش جام جم آنلاین، جنگنده‌ های صهیونیستی امروز منزل خانواده بهبهانی‌های غزه را بمباران و این خانواده را نیز قتل عام کردند.

بهبهانی‌ های غزه اصالتاً از بهبهان خوزستان ایران هستند که در گذشته به کویت و مناطق عربی دیگر از جمله غزه مهاجرت کرده‌اند.

وزارت بهداشت فلسطین نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که شمار شهدای غزه از هفتم اکتبر تا این لحظه به ۵۷۹۱ نفر افزایش یافته است. ۲۳۶۰ نفر از شهدا کودک و ۱۲۹۲ نفر هم زن هستند.

سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین نیز اعلام کرد در شرایط کنونی ۱۲ بیمارستان و ۳۲ مرکز درمانی از خدمت خارج شده اند و ما نگران توقف فعالیت بیمارستان‌ها و مراکز بیشتری به سبب ادامه حملات و اتمام سوخت هستیم.

وی با اشاره به فروپاشی کامل نظام سلامت در بیمارستان‌های نوار غزه، افزود: رژیم صهیونیستی دست به ۴۷ مورد کشتار و قتل عام خانواده‌های فلسطینی زده که طی آن ۷۰۴ فلسطینی به شهادت رسیدند.

وی تاکید کرد که بمباران مراکز پزشکی منجر به شهادت ۶۵ نفر از کادر درمان و پزشکی و نابودی ۲۵ دستگاه آمبولانس شده است.

سازمان دیده‌بان حقوق بشر نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی اجازه دسترسی ساکنان غزه به آب و برق را نمی‌دهد و مانع از ورود سوخت به این باریکه می‌شود تا رنج و مشکلات غیرنظامیان در این منطقه را تشدید کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها