رییس کل دادگستری استان کرمان خبرداد:

انهدام یک شبکه تروریستی سلطنت طلب در استان کرمان 

رییس کل دادگستری استان کرمان خبر داد: 

متلاشی شدن شبکه بزرگ و سازمان یافته قاچاق سوخت در کرمان

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت:در یک عملیات منسجم اطلاعاتی، شبکه سازمان یافته قاچاق فرآورده های نفتی به صورت همزمان در استان کرمان و  4 استان دیگر کشور مورد ضربه سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه قرار گرفت و متلاشی شد. 
کد خبر: ۱۴۲۷۳۶۲

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛حجت الاسلام ابراهیم حمیدی، درتشریح جزییات این خبراظهارداشت: شبکه مذکور در طول مدت فعالیت خود، بیش از 50 میلیون لیتر فرآورده نفتی را از کشور خارج کرده است.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان اعلام کرد:باتلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان ، تعداد 10 نفر از سرشبکه های اصلی دستگیر و تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند و دستورات لازم جهت شناسایی و دستگیری سایر عوامل شبکه صادر شده است .

حجت الاسلام حمیدی ادامه داد:از این شبکه بالغ بر 1000 عدد کارت سوخت مهاجر و بیش از 350 حواله گلخانه متخلف شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه برخورد دستگاه قضایی با مخلان نظم وامنیت جامعه سخت و عبرت آموز خواهد بود،بیان داشت: قوه قضائیه به جهت احقاق حق عامه با همه افراد دخیل در موضوع قاچاق سوخت برخورد خواهد کرد و اجازه اخلالگری در تامین نیازهای مردم را به کسی نخواهد داد.

رییس کل دادگستری استان کرمان اضافه کرد:این شبکه شامل برخی دلالان، جایگاه داران، گلخانه داران، دارندگان کارت های مهاجر و ... در 5 استان کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، همدان و چهارمحال و بختیاری می باشند.

رییس شورای قضایی استان کرمان با اشاره به اینکه مردم در برخی مناطق جنوبی استان با کمبود سوخت مواجه هستند،افزود: متاسفانه علی رغم اینکه دولت، بیش از نیاز واقعی مردم، در حال تامین سوخت برای شهروندان  میباشد؛ اما عده ای سودجو و فرصت طلب برای بدست آوردن سود بادآورده، اقدام به قاچاق سوخت مورد نیاز مردم به خارج از کشور می کنند.  

رییس کل دادگستری استان کرمان در پایان از تلاش های شبانه روزی نهاد های اطلاعاتی،امنیتی ،انتظامی و به ویژه روسا و دادستان های سراسر استان به ویژه دادستان عمومی وانقلاب شهرستان کهنوج در برخورد با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت جامعه تقدیر و قدردانی نمود .

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها