نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پرداخت یک درصد از مالیات بر درآمد اشخاص به عنوان اعتبار مالیاتی برای توسعه زیرساختها و رویدادهای ورزشی در برنامه هفتم توسعه موافقت کردند.
کد خبر: ۱۴۲۷۰۸۶

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، با پیشنهاد سید شمس الدین حسینی، نماینده مردم شریف تنکابن ، رامسر و عباس آباد و حمایت رئیس مجلس، اعضا و کمیته ورزش کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی؛ نمایندگان مجلس تصویب کردند که هزینه کرد اشخاص برای توسعه زیر ساخت‌ های ورزشی و برگزاری و مشارکت در رویداد های ملی و بین المللی ورزشی در وزارت ورزش وجوانان،کمیته ملی المپیک ، پارالمپیک و فدراسیونهای ورزشی تا یک درصد مالیات بردرآمد اشخاص مذکور به عنوان اعتبار مالیاتی منظور شود.

بنا بر این گزارش، پیشنهاد اولیه مصوبه مزبور در کمیسیون بازاریابی و اقتصادی کمیته ملی المپیک که ریاست آن برعهده سید شمس الدین حسینی است تدوین و با حمایت هیات رئیسه مجلس و کمیسیون فرهنگی و با رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.

کمیته ملی المپیک این مصوبه مجلس را پیامی امیدوار کننده و مسرت بخش برای جامعه ورزش ایران بویژه جهت حضور  کاروان ورزشی اعزامی ایران به المپیک پاریس که در سال آینده برگزار می شود قلمداد می کند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها