کارگردان سرشناس به بهانه دور کردن پلیدی از وجود دختران دانش‌آموز، سه نفر را مورد آزار قرار داد‌. با شکایت سه دختر نوجوان، مرد میانسال و مربی زنی که دختران را اغفال می‌کرد، دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۴۲۴۷۶۵
دام سیاه آقای کارگردان برای دختران نوجوان

به گزارش خبرنگار جام‌جم، راز جنایت‌های سیاه آقای کارگردان از یک‌سال قبل و با شکایت دختر نوجوانی در پلیس آگاهی تهران فاش شد. نیلا ۱۵ساله که همراه مادرش به پلیس آگاهی آمده بود در شکایتش گفت: «از طریق مربی یک آموزشگاه با این کارگردان آشنا شدم. خانم مربی می‌گفت که این مرد با اهورامزدا در ارتباط است و می‌تواند رذایل اخلاقی و شیاطین را از انسان‌ها دور کند‌. او با این کار روح انسان را پاک می‌کند. تحت تاثیر حرف‌های خانم مربی تصمیم گرفتم به دیدار کارگردان بروم. به خانه‌اش در شمال تهران رفتیم‌. کارگردان ۵۰ساله ادعا کرد، چون نوجوان هستم می‌تواند تمام انرژی‌های منفی وجودم را پاک کند و بعد از آن به تمام خواسته‌هایم می‌رسم. او از خانم مربی خواست ما را در اتاق تنها بگذارد و برای دور کردن شیطان از تنم گفت لباس‌هایت را در بیار. من هم بدون این‌که به او و نقشه شومش شک کنم به خواسته‌اش عمل کردم اما آقای کارگردان مرا آزار داد و خواست در این رابطه با کسی حرف نزنم. خیلی شوکه شده بودم و وقتی به خانه آمدم مادرم با دیدن وضعیتم شک کرد و ماجرا را برایش تعریف کردم. بعد به پلیس آگاهی آمدیم تا از این مرد شکایت کنیم. 
همزمان با شرروع تحقیقات پلیسی، ماموران با دومین شکایت رو‌به‌رو شدند. این بار درسا ۱۷ساله در دام کارگردان گرفتار شده بود. او در تشریح ماجرا به ماموران گفت: «از طریق مربی آموزشگاه با مرد میانسال آشنا شدم. می‌گفت کارگردان و تهیه‌کننده سینماست اما او را نمی‌شناختم. به بهانه پاک کردن پلیدی‌ها از وجودم مرا آزار داد. یک ماه سکوت کردم تا این‌که فهمیدم دوستم هم به این شیوه در دام مرد شیطان‌صفت افتاده و شکایت کرده است. به همین خاطر موضوع را به خانواده‌ام گفتم و برای شکایت به پلیس آگاهی آمدیم.» با شکایت مشابه سومین دختر، ماموران مرد ۵۰ ساله را در ویلایش در شمال تهران دستگیر کردند‌. همچنین خانم مربی که دختران را فریب داده و در دام این مرد گرفتار کرده بود هم بازداشت شد.  نخستین جلسه تحقیق از دو متهم در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد. در این جلسه سه دختر نوجوان به‌عنوان شاکی حضور داشتند‌. یکی از دختران گفت: «وقتی مرد میانسال ادعا کرد برای بیرون کشیدن پلیدی‌ها از وجودم باید لباس‌هایم را درآورم، شک کردم و از اتاق بیرون آمدم اما خانم مربی مدعی شد خودش هم این کار را کرده و حالا پاک شده است. به حرف‌های خانم مربی اعتماد کردم و به اتاق بازگشتم. این زن مرا فریب داد و باعث شد تسلیم خواسته شوم مرد کارگردان شوم.»
یکی دیگر از دختران هم گفت: «چند دختر دیگر هم در دام این دو متهم گرفتار شده‌اند اما از ترس شکایت نکرده‌اند. آنها باید به‌سزای کار خود برسند‌.»
درادامه نوبت به دفاع متهمان رسید که اظهارات متناقضی را مطرح کردند. خانم مربی ادعا کرد اتهام معاونت در آزار دختران و اغفال آنها را قبول ندارد و خودش هم قربانی جنایت سیاه شده است. با دفاع متهمان قرار است جلسه دادگاه برای رسیدگی به اتهام این دو متهم برگزار شود و پس از آن قضات حکم پرونده را صادر کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها